Dworczyk: Tusk to internetowy hejter

Lider Platformy obywatelskiej Donald Tusk wczoraj na Twitterze mocno skrytykował partię rządzącą. Na reakcje drugiej strony nie musiał długo czekać, bowiem dzisiaj na jego temat wypowiedział się Michał Dworczyk.

Tusk napisał wczoraj na Twitterze bardzo dosadnie. „Zarabiali na pandemii, na chorych dzieciach, na kościelnych działkach, na drożyźnie, na migrantach. Prawi i sprawiedliwi. Rzygać się chce” – czytamy słowa byłego premiera.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Kampania wszystkich partii trwa w najlepsze, ponieważ już za kilka tygodni, 15 października, odbędą się wybory parlamentarne.

Jak zwykle pomysł na przekonanie do siebie odbiorców w wielu przypadkach polega na wytykaniu błędów innym ugrupowaniom.

Dworczyk: Tusk to internetowy hejter

Na temat wczorajszego wpisu Tuska wypowiedział się Michał Dworczyk, minister-członek Rady Ministrów i poseł PiS. W wywiadzie dla Wprost nazwał Tuska hejterem.

– Ku mojemu głębokiemu rozczarowaniu i żalowi były premier RP zmienił się w internetowego hejtera. Używa wulgaryzmów, języka nienawiści, szczuje ludzi na siebie, rzuca mnóstwo bezpodstawnych oskarżeń – powiedział Dworczyk.

– Mógłbym podać wiele przykładów, kiedy Donald Tusk nie podejmował działań, chociaż trzeba było je podjąć. Wszystko przez lenistwo bądź asekuranctwo – dodał 48 latek.

Popularne dzisiaj:

Najnowsze artykuły