TVN usunął odcinek 6, sezonu 24 „Kuchennych Rewolucji”. Powód jest przerażający

Kilka dni temu doszło do tragedii w Inowrocławiu. 52-letni mężczyzna zabił swoją 10 letnią córkę i wyskoczył z okna. Jak się okazało sprawca był uczestnikiem jednego z odcinków „Kuchennych Rewolucji”.

Właściciel restauracji z odcinka 6, sezonu 24, „Kuchennych Rewolucji” zabił swoją córkę po czym popełnił samobójstwo. Mężczyzna sam zadzwonił na służby alarmowe i powiadomił ich o zdarzeniu. Po telefonie 52-latek wyskoczył z okna, nie udało się go uratować i zmarł w szpitalu.

Informacje o udziale sprawcy zdarzenia w programie Magdy Gessler nie zostały potwierdzone do tej chwili. 52-latek w programie sprawiał wrażenie osoby porywczej. Pracownicy niejednokrotnie byli świadkami jego kłótni z partnerką.

Odcinek 6, sezonu 24, „Kuchennych Rewolucji” ściągnięty z TVN Player

Po tym jak ta tragiczna informacja została rozpowszechniona przez media, internauci starali się odnaleźć odcinek „Kuchennych Rewolucji” w którym brał udział 52-latek z Inowrocławia. Jednak nie jest możliwe, gdyż odcinek 6, sezonu 24, programu zniknął z platformy TVP Player.

Jeden z pracowników TVN wypowiedział się na temat nagłego ściągnięcia odcinka. Portal Wirtualne Media zacytował słowa osoby związanej z TVN. Nagłe znikniecie odcinka w którym wziął udział 52-latek z Inowrocławia wydaje się być ostatecznym potwierdzeniem doniesień.

– To zupełnie zrozumiały ruch, nie ma w nim niczego nadzwyczajnego. Byłoby czymś głęboko niemoralnym pozostawienie tego odcinka dostępnym na Playerze, a zdjęć z niego w innych miejscach sieci. Przecież mówimy o zbrodni – mówi jeden z pracowników TVP.

0
Skomentuj ten artykułx