TYLKO U NAS. Tak wyglądała Weronika Sowa „Wersow” w 2014 roku

Kamil Surowiec
Kamil Surowiec
Fan sportu, redaktor wielu działów mPress.pl.

Weronika Sowa raczej nie chciałaby zobaczyć tych zdjęć. Tylko na mPress.pl publikujemy fotki, które przez prawie osiem lat nie ujrzały światła dziennego.

Weronika Sowa (bardziej znana pod pseudonimem „Wersow”) to dziś jedna z najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie blisko 3 miliony osób, a jej kanał w serwisie YouTube ma już ponad 2,25 miliona subskrybentów. Można śmiało więc powiedzieć, że to osoba o ogromnej popularności. Przynajmniej wśród nastolatków.

Weronika Sowa kiedyś. Dawne zdjęcia „Wersow”

„Wersow” zdobyła popularność pod koniec 2018 roku, gdy związała się z Karolem „Frizem” Wiśniewskim, już wtedy bardzo znanym youtuberem, posiadającym milionową widownię. Gdy Karol ogłosił, że jest w związku z Weroniką, ta z dnia na dzień stała się równie popularna, co jej chłopak.

Weronika Sowa w świecie show-biznesu pojawiła się nagle i tak naprawdę wiele o niej nie wiedzieliśmy. Prawda wychodziła kawałek po kawałeczku. Wiemy, że Weronika pochodzi z Mielca, choć urodziła się i pierwsze lata życia spędziła w Wiedniu. Po zdaniu matury przeniosła się do Krakowa, gdzie rozpoczęła studia na kierunku Prawo.

To koniec? Sławomir Zapała musiał dokonać wyboru

Weronika Sowa „Wersow”. Nieznane zdjęcia z 2014 roku

W Liceum, jeszcze gdy mieszkała w Mielcu, jedną z jej największych pasji był taniec. Uczęszczała na zajęcia do grupy tańca współczesnego „Beznazwy” i występowała na licznych scenach. Zdjęcia, do których udało nam się dotrzeć, zostały wykonane w listopadzie 2014 roku, podczas Festiwalu Tańca Współczesnego w Mielcu. Weronika miała wówczas 18 lat.

Co ciekawe, mniej więcej w tym samym czasie Weronika Sowa „Wersow” próbowała swoich sił w konkursie piękności – Miss Mielca.

Grupa Tańca „Beznazwy” działa do dzisiaj. Zajęcia taneczne odbywają się w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

0
Skomentuj ten artykułx