Uczestnik „Chłopaków do wzięcia” zatrzymany przez łowców pedofilów

40-letni Arkadiusz, który niedawno brał udział w programie „Chłopaki do wzięcia”, został ujęty przez Fundację ECPU Polska: Łowcy pedofili. Zatrzymanie mężczyzny z Radomia było transmitowane w mediach społecznościowych, a nagranie trafiło na YouTube.

Kolejne ujęcie obywatelskie dokonane przez członków ECPU Polska. Samozwańczy łowcy pedofilów zatrzymali 40-latka, który miał korespondować w sieci z małoletnimi poniżej 15 roku życia. Na nagraniu słyszymy, jak obleśne prośby kierował do dzieci.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Arkadiusz z programu Chłopaki do wzięcia zatrzymany przez ECPU

„Mam inne skłonności. Do dziewczynek. Lubię je dotykać. Dałabyś się dotykać w tajemnicy? Tylko nie mów nikomu, że lubię dziewczynki” – miał pisać 40-letni Arkadiusz do dziewczynek. Niestety dla niego, zamiast małoletniej o której fantazjował, zawitali do niego dorośli mężczyźni, w których pułapkę wpadł.

Zatrzymany przyznał się do wszystkiego przed kamerą. Po 20-minutowej rozmowie został przekazany w ręce policji. Z tłumaczeń zatrzymanego wynika, że kierowała nim desperacja. Liczył, że po podjęciu pracy będzie mu łatwiej znaleźć szczęście. Tak się jednak nie stało, a taki stan rzeczy miał skłonić go do zabronionej działalności w internecie.

Najnowsze artykuły