Ukłon EA Sports w stronę Polaków. W grze FIFA 22 zagramy gwiazdą z przeszłości

EA Sports co kilka dni podaje nowe informacje na temat nowej odsłony gry FIFA. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że jednym z Bohaterów trybu FIFA Ultimate Team będzie były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek.

FIFA Ultimate Team (FUT) to od kilku lat najpopularniejszy tryb w serii gier FIFA. Gracze mogą tworzyć tam własne składy z ulubionych piłkarzy i rywalizować z ludźmi z całego świata. Jest bardzo wielu streamerów, których mecze na żywo można oglądać na ich kanałach.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Od kilku lat w grach FIFA możemy ujrzeć także gwiazdy z przeszłości, takie jak Diego Maradona, Pele, Ronaldo czy Johan Cruyff. Są oni dostępni w trybie FUT jako tzw. Ikony. Jest to dodatkowa zachęta dla graczy, ponieważ mogą oni grać swoimi idolami z dzieciństwa.

W tym roku FIFA wprowadziła tzw. Bohaterów FUT. Są to piłkarze, którzy może i nie zasłużyli na miano legendarnych, ale wielu kibiców wspomina ich z nostalgią. Do tej pory poznaliśmy nazwiska kilku z nich, np. Clinta Dempseya, Tima Cahilla czy Fernando Morientesa.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że jednym z Bohaterów FUT będzie Jerzy Dudek. Polski bramkarz zapisał się w pamięci kibiców na całym świecie przede wszystkim dzięki pamiętnemu występowi w finale Ligi Mistrzów w 2005 roku. Jego „Dudek Dance” podczas serii rzutów karnych dał zwycięstwo Liverpoolowi w pojedynku z Milanem.

Oprócz dalszego rozwijania trybu FUT, EA Sports stawia w tym roku także na tryb kariery. Gracze będą mogli stworzyć tam swój własny klub, zaprojektować koszulki, herb itp. Zaprezentowano też wiele różnych zmian w rozgrywce i kosmetycznych poprawek, które mają zachęcić ludzi do kupna nowej edycji gry FIFA.

Najnowsze artykuły