Ulubiony teleturniej Polaków zagrożony zniknięciem z anteny? Producent nie ma wątpliwości. „Losy programu…”

POPULARNE DZIŚ

Teleturniej „Familiada” emitowany na antenie Telewizji Polskiej cieszy się niesłabnącą popularnością niemalże od 30 lat. Niezmiennie prowadzi go Karol Strasburger – również ulubieniec sporej części publiczności.

Polacy pokochali Familiadę między innymi za jej swojski klimat oraz urok prowadzącego Karola Strasburgera. Program ten emitowany w niedzielę po południu nadawał często rytm weekendowemu życiu nad Wisłą.

„Familiada” oglądana „do obiadu” to w naszym kraju wręcz pewna tradycja. Ogromna popularność, jaką się cieszy, pozwoliła jej tak długo utrzymać się na topie.

Familiada nie zniknie

W ostatnim czasie media informowały, jakoby firma Astro odpowiedzialna za produkcję teleturnieju odniosła spore straty, największe od 2011 roku.

W związku z tym fani show zaczęli martwić się o jego przyszłość. Producent Familiady Ryszard Krajewski uspokoił wszystkich i zapowiedział, że program na pewno nie zniknie z ekranów.

– Wszystkie płatności regulowane są systematycznie. Nie ma żadnego zagrożenia, to absurd. Familiada będzie istniała kolejne 30 lat – powiedział Krajewski dla „Super Expressu”.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x