Unikalne nagranie sprzed tragedii. Tak jeździł Patryk Peretti [WIDEO]

Nie milkną echa sobotniej tragedii, w której zginął między innymi syn znanej celebrytki – Sylwii Peretti. Na miejscu życie straciło także troje pasażerów 24-letniego Patryka. Mamy nagranie, na którym widać, jaki styl jazdy preferował mężczyzna. Jest to wideo, które o dziwo nie zyskało dotąd dużej popularności. 

Tragiczny bilans miał koszmarny wypadek z ubiegłej soboty. W jego wyniku na miejscu zginęły 4 osoby. 24-letni Patryk – syn Sylwii Peretti z Królowych życia, a także troje jego pasażerów. Dziś odbędą się pogrzeby dwóch ofiar wypadku Perettiego.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Wielu krakowskich kierowców, o czym pisaliśmy TUTAJ, w bardzo negatywny sposób komentowało drogowe poczynania nieżyjącego już Patryka. Miał jeździć brawurowo i stwarzać niebezpieczeństwo na co dzień, nie tylko feralnego wieczoru. 

Tak jeździł Peretti. Unikalne nagranie, które daje do myślenia

W sieci pojawiło się wiele nagrań i innych materiałów z momentu i miejsca wypadku. Jednakże na Instagramie Śp. 24-latka znajdujemy – jakkolwiek nieodpowiednio to zabrzmi – prawdziwe perełki. Dramatyczną ironią losu jest fakt, iż tragiczna sobota to nie był jedyny raz, gdy sprawca wypadku rozwijał ogromne prędkości wioząc kilka innych osób.

Dziś – gdyby sam przeżył – miałby na sumieniu trzy ludzkie istnienia. Natomiast tamtym razem się udało, co zobaczycie na nagraniu poniżej. Na Instagramie syn Sylwii Peretti chwalił się, jak rozpędza do 250 km/h sportowe Audi. W opisie zaznaczył, że samochód zdołał osiągnąć taką prędkość… z czterema osobami na pokładzie. Dokładnie tyle znajdowało się w cytrynowym Renault, gdy cztery dni temu wszyscy zginęli na miejscu. Opisywane wideo przedstawiamy poniżej: 

POPULARNE DZIŚ: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły