Strona głównaWydarzeniaUnikalne nagranie sprzed tragedii. Tak jeździł Patryk Peretti

Unikalne nagranie sprzed tragedii. Tak jeździł Patryk Peretti [WIDEO]

Nie milkną echa sobotniej tragedii, w której zginął między innymi syn znanej celebrytki – Sylwii Peretti. Na miejscu życie straciło także troje pasażerów 24-letniego Patryka. Mamy nagranie, na którym widać, jaki styl jazdy preferował mężczyzna. Jest to wideo, które o dziwo nie zyskało dotąd dużej popularności. 

Tragiczny bilans miał koszmarny wypadek z ubiegłej soboty. W jego wyniku na miejscu zginęły 4 osoby. 24-letni Patryk – syn Sylwii Peretti z Królowych życia, a także troje jego pasażerów. Dziś odbędą się pogrzeby dwóch ofiar wypadku Perettiego.

Wielu krakowskich kierowców, o czym pisaliśmy TUTAJ, w bardzo negatywny sposób komentowało drogowe poczynania nieżyjącego już Patryka. Miał jeździć brawurowo i stwarzać niebezpieczeństwo na co dzień, nie tylko feralnego wieczoru. 

Tak jeździł Peretti. Unikalne nagranie, które daje do myślenia

W sieci pojawiło się wiele nagrań i innych materiałów z momentu i miejsca wypadku. Jednakże na Instagramie Śp. 24-latka znajdujemy – jakkolwiek nieodpowiednio to zabrzmi – prawdziwe perełki. Dramatyczną ironią losu jest fakt, iż tragiczna sobota to nie był jedyny raz, gdy sprawca wypadku rozwijał ogromne prędkości wioząc kilka innych osób.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Dziś – gdyby sam przeżył – miałby na sumieniu trzy ludzkie istnienia. Natomiast tamtym razem się udało, co zobaczycie na nagraniu poniżej. Na Instagramie syn Sylwii Peretti chwalił się, jak rozpędza do 250 km/h sportowe Audi. W opisie zaznaczył, że samochód zdołał osiągnąć taką prędkość… z czterema osobami na pokładzie. Dokładnie tyle znajdowało się w cytrynowym Renault, gdy cztery dni temu wszyscy zginęli na miejscu. Opisywane wideo przedstawiamy poniżej: 

POPULARNE DZIŚ: 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Giertych prześmiewczo uderza w Kaczyńskiego. „Jarku…”

Wczorajsza wiadomość o tym, że Joe Biden nie będzie ubiegał się o reelekcje i nie wystartuje w jesiennych...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy