Strona głównaRozrywkaUpokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to "Lewy"?

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich mediach. Żona najlepszego polskiego piłkarza podejrzewana jest przez internautów o niemoralne czyny, ale przecież wszystko ma swoje granice. Zdjęcie Lewandowskiej, które obiegło sieć, może dla wielu stanowić szok.

Anna Lewandowska od niemalże dwóch lat regularnie trenuje bachatę – rodzaj zmysłowego tańca rodem z Dominikany. Trenerka fitness często chwali się swoimi pląsami na social mediach, lecz najczęściej na udostępnianych przez siebie zdjęciach czy też relacjach wideo nie jest sama.

Towarzyszą jej przystojni i dobrze zbudowani instruktorzy, do których chętnie się przytula i wręcz przyciska własnym ciałem. W związku z tym wielu ludzi zaczęło podejrzewać 35-latkę o niestosowne czyny. Patrząc bowiem na jej taniec z różnymi mężczyznami, można dojść do wniosku, że jest on aż nadto zmysłowy… Wszelkiego rodzaju domysły o zdradzie nie są uzasadnione i poparte faktami, lecz w oczach rzeszy internautów takie zachowanie nie przystoi żonie i matce.

Upokarzające zdjęcie Lewandowskiej podbija sieć. Czy to nie o krok za daleko?

Zarówno Anna, jak i Robert stali się w ostatnim czasie bohaterem wielu przeróbek i memów bezpośrednio powiązanych właśnie z taneczną pasją kobiety. Ośmieszają one głównie Lewandowskiego, z którego robi się tzw. rogacza.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Warto jednak ponownie zaznaczyć, iż nie ma choćby cienia dowodu, że zainteresowanie Anny Lewandowskiej to coś więcej niż tylko sam taniec – jaki zmysłowy by on nie był.

Ten najnowszy mem, choć dla wielu zabawny, ewidentnie przekracza granice dobrego smaku. Albowiem przedstawia on Lewandowską w towarzystwie grupy „egzotycznych” panów, z naniesionym logo znanej na całym świecie wytwórni filmów dla dorosłych.

Szydera w świecie show-biznesu to norma, jednak bez wątpienia niektórzy użytkownicy internetu dzięki kurtynie anonimowości mogą pozwolić sobie dosłownie na wszystko. Na każdą podłość i chamstwo, jakie tylko przyjdzie im do głowy.  Tak też najwyraźniej było w kwestii tworzenia opisywanego mema.

Dagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Wakacje w Paryżu, inne egzotyczne wyjazdy, brylowanie w mediach, status "królowej życia". Wszystko to już echa przeszłości. Dziś...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Robert Lewandowski przed Euro 2024: Medal? Trzeba być realistą

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego meczu na Euro 2024 w Niemczech. Reprezentacja Polski w...

Klaudia El Dursi wyleci z TVN-u? „Decyzja wydaje się oczywista” [WIDEO]

Czarne chmury zawisły nad gwiazdą telewizji TVN – Klaudią El Dursi. Modelka oraz prezenterka została bowiem przyłapana na,...

Ostatnie newsy