Tak Viki Gabor ubrała się na egzamin ósmoklasisty. Czy to odpowiedni strój na taką okazję?

Przed Viki Gabor kolejne wyzwanie. Nastolatka dziś zmierzyła się z egzaminem z matematyki. Internauci zwrócili uwagę na stylizację młodej piosenkarki, a dokładnie na jej paznokcie.

Maj jest niesamowicie intensywnym miesiącem dla uczniów. Najpierw licealiści mierzyli się z egzaminami maturalnymi, a teraz czas na szkoły podstawowe. Wczoraj wszyscy ósmoklasiści pisali test z języka polskiego. Dziś przyszła kolej na matematykę.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Viki Gabor postanowiła podzielić się swoimi odczuciami z internautami. Umieściła w mediach społecznościowych nagranie na, którym właśnie zmierza na egzamin z matematyki. Widać, że młoda gwiazda jest lekko zestresowana.

– Siema, dzisiaj jest drugi dzień i jest matematyka. Przed chwilą dosłownie wstałam. And I’m very tired, nie chce mi się. Ale damy radę i trzymam za was bardzo mocno kciuki – powiedziała Viki.

Viki Gabor podchodzi do egzaminu z matematyki z niebotycznie długimi paznokciami

W rozmowie z Plotkiem wspomniała, że matematyka jest egzaminem, którego obawia się najbardziej. Nic dziwnego, że środowy poranek był dla niej stresujący. Dodatkowo piosenkarka wie, że jej średnia nie może spaść poniżej 4.0, gdyż będzie musiała odłożyć karierę na bok i poświęcić się nauce.

Na filmie widzimy fragment stylizacji piosenkarki. Viki Gabor na tę okazję wybrała białą koszulę. Na jej twarzy widzimy makijaż, włosy zostały zaczesane w tył. Uwagę internautów przykuły paznokcie młodej wokalistki.

Tak Viki Gabor ubrała się na egzamin z matematyki, maj 2023

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły