Strona głównaRozrywkaShowbiznesTak Viki Gabor ubrała się na egzamin ósmoklasisty. Czy to odpowiedni strój...

Tak Viki Gabor ubrała się na egzamin ósmoklasisty. Czy to odpowiedni strój na taką okazję?

Przed Viki Gabor kolejne wyzwanie. Nastolatka dziś zmierzyła się z egzaminem z matematyki. Internauci zwrócili uwagę na stylizację młodej piosenkarki, a dokładnie na jej paznokcie.

Maj jest niesamowicie intensywnym miesiącem dla uczniów. Najpierw licealiści mierzyli się z egzaminami maturalnymi, a teraz czas na szkoły podstawowe. Wczoraj wszyscy ósmoklasiści pisali test z języka polskiego. Dziś przyszła kolej na matematykę.

Viki Gabor postanowiła podzielić się swoimi odczuciami z internautami. Umieściła w mediach społecznościowych nagranie na, którym właśnie zmierza na egzamin z matematyki. Widać, że młoda gwiazda jest lekko zestresowana.

– Siema, dzisiaj jest drugi dzień i jest matematyka. Przed chwilą dosłownie wstałam. And I’m very tired, nie chce mi się. Ale damy radę i trzymam za was bardzo mocno kciuki – powiedziała Viki.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Viki Gabor podchodzi do egzaminu z matematyki z niebotycznie długimi paznokciami

W rozmowie z Plotkiem wspomniała, że matematyka jest egzaminem, którego obawia się najbardziej. Nic dziwnego, że środowy poranek był dla niej stresujący. Dodatkowo piosenkarka wie, że jej średnia nie może spaść poniżej 4.0, gdyż będzie musiała odłożyć karierę na bok i poświęcić się nauce.

Na filmie widzimy fragment stylizacji piosenkarki. Viki Gabor na tę okazję wybrała białą koszulę. Na jej twarzy widzimy makijaż, włosy zostały zaczesane w tył. Uwagę internautów przykuły paznokcie młodej wokalistki.

Tak Viki Gabor ubrała się na egzamin z matematyki, maj 2023

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Ostatnie newsy