Viki Gabor reaguje na niepochlebne komentarze internautów. Fani pytają czy jest w ciąży

Viki Gabor udostępniła w swoich mediach społecznościowych pewne nagranie. Fani od pierwszej chwili zwrócili uwagę na jej brzuch. Młoda piosenkarka szybko zareagowała na niepochlebne komentarze.

Viki Gabor zyskała popularność w chwili pojawienia się w „The Voice Kids”. Młoda gwiazda w 2019 roku zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Od tego momentu jej kariera zaczęła się rozwijać w zawrotnym tempie.

Viki Gabor ma dopiero 15-lat, a już żyje życiem prawdziwej gwiazdy. Często spotyka się z krytyką, jej mocny makijaż i odważny ubiór nie podoba się wszystkim fanom. Tym razem internauci skupili się na brzuchu młodej wokalistki.

Viki Gabor reaguje na krytykę internautów

Piosenkarka udostępniła w swoich mediach społecznościowych nagranie. Film miał promować kosmetyki. Widzimy na nim Viki Gabor w obcisłej sukience, przed lustrem. Internauci zwrócili momentalnie uwagę na minimalnie odstający brzuch młodej gwiazdy.

Uzyskanie całkowicie płaskiego brzucha, bez ingerencji w zdjęcie jest praktycznie niemożliwe. Internauci najwidoczniej zapomnieli o tym fakcie i szybko zaczęli zostawiać pod nagraniem uszczypliwe komentarze. Niektórzy z nich nawet sugerowali ciąże 15-latki.

Młoda celebrytka szybko zareagowała na krytykę. Viki Gabor całkowicie zablokowała możliwość komentowania nagrania. Opublikowała również relację, która podkreślała, że ocenianie czyjegoś ciała jest nie w porządku. Dodała również, że myśli o napisaniu piosenki, która poruszy ten temat.

Internauci pytają Viki Gabor czy jest w ciąży luty 2023

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx