Burza w komentarzach pod zdjęciem Viki Gabor. „Jak 50-latka” (FOTO)

Viki Gabor jest młodą polską piosenkarką. Wokalistka ma dopiero 15 lat, a już prężnie rozwija swoja karierę. Wizerunek gwiazdy nie odpowiada każdemu i często jest adresatką niepochlebnych komentarzy. Pod jej najnowszym zdjęciem internauci zarzucają jej, że wygląda jak 50-latka.

Viki Gabor dała o sobie znać, gdy miała 11 lat. Wzięła udział w „The Voice Kids”, wtedy usłyszała o niej szersza publiczność. W późniejszym czasie zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Od tego czasu minęły cztery lata, a wizerunek młodej piosenkarki mocno się zmienił.

15-letnia piosenkarka lubi mocny makijaż i często w nim pozuje. Nastolatka wypuściła nawet własną serię kosmetyków. Jej najnowsze zdjęcie wywołało niemałą burzę w komentarzach. Internauci zwracają uwagę na jej paznokcie i mocny makijaż.

Internauci krytykują mocny makijaż Viki Gabor

Wizerunek młodej gwiazdy jest często komentowany. Internauci uważają, że piosenkarka nie wygląda adekwatnie do swojego wieku. Jeden z komentujących stwierdził nawet, że Viki Gabor wygląda starzej niż jego 43-letnia mama.

– Po co robić z siebie na siłę 50 latkę? – napisała jedna z fanek.

– Kiedy twoja 15-letnia koleżanka wygląda starzej niż twoja 43 letnia mama – dodała kolejna.

Na fotografii widzimy Viki Gabor w wyrazistym makijażu oczu i ust. Niesamowicie długie paznokcie nastolatki też były przedmiotem komentarzy fanów piosenkarki. Wokalistka nie odniosła się do niepochlebnych opinii.

Internauci krytykują mocny makijaż Viki Gabor styczeń 2023

Internauci krytykują mocny makijaż Viki Gabor styczeń 2023

0
Skomentuj ten artykułx