Strona głównaInne publikacjeVital Heynen: "Na tę chwilę mam bardzo dobre przeczucia"

Vital Heynen: „Na tę chwilę mam bardzo dobre przeczucia”

Reprezentacja Polski w siatkówkę uczestniczy obecnie w mistrzostwach Europy. Biało-Czerwoni są już pewni awansu do kolejnej rundy, a swoje przemyślenia na temat turnieju na łamach „Sportowych Faktów” opisał Vital Heynen.

Przed Polakami został ostatni mecz fazy grupowej. Dotychczas wygrali z Portugalią, Serbią, Grecją i Portugalią. Wiele osób krytykuje styl drużyny i męczarnie z teoretycznie słabszymi rywalami, ale Vital Heynen jest optymistą.

– We wtorek, w dniu wolnym od grania, zespół miał tylko siłownię a potem czas dla siebie. Ja byłem na długim spacerze. Zaszedłem wzdłuż Wisły daleko poza granice Krakowa. Świeciło słońce, było świetnie – napisał Heynen.

Belg stwierdził, że na treningu widział dużo energii w swoich zawodnikach. Siatkarze powoli dochodzą do siebie po igrzyskach olimpijskich i wydaje się, że rosną z meczu na mecz podczas obecnych mistrzostw.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Mam nadzieję, że przeciwko Ukrainie to potwierdzimy. Że nie tylko wygramy, ale też pokażemy dynamiczną siatkówkę. To będzie oznaczało, że jesteśmy gotowi na kolejną fazę mistrzostw, którą zagramy już w Gdańsku – dodał Belg.

– Pozytywne wibracje powoli się pojawiają. We właściwym momencie. Na tę chwilę mam bardzo dobre przeczucia. Jesteśmy na właściwych torach. Nie chodzi mi tylko o samą grę, ona nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest, żeby zespół był mentalnie gotowy. W tym względzie robimy duże kroki do przodu – stwierdził Heynen.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Ostatnie newsy