W siedzibie PiS wciąż zanoszą się ze śmiechu. Nie do wiary, co zrobiła opozycja

Wyborcza indolencja obecnej opozycji w ostatnich latach wynikała najwyraźniej nie tylko z nieobecności Donalda Tuska. Ten wyruszył do Brukseli w 2014 roku i wrócił dopiero w ubiegłym. W tym czasie notowania jego Platformy niemal wyłącznie spadały. Teraz PiS i TVP przypomina wyjątkowo żenujące faux pas oponentów.

Donald Tusk miał zbawić opozycję tuż po powrocie z Brukseli. Niestety dla jego sympatyków – „efekt Tuska” nie działał zbyt długo. Tym bardziej, że sam lider Platformy Obywatelskiej nie stronił od wpadek. Które to oczywiście skrzętnie wyłapywali i opisywali dziennikarze mediów publicznych.

Wybory parlamentarne już w przyszłym roku, a w szeregach PiS-u wciąż mają niezły ubaw z tego, co zrobili ich przeciwnicy przy okazji poprzednich wyborów. Mowa o logotypie komitetu wyborczego KO, który był w kształcie… kratki do głosowania. Wskutek tego – jak twierdzili później politycy PO – wielu niedoszłych wyborców po prostu oddało nieważne głosy. Albowiem zamiast nazwiska kandydata, skreślali logo komitetu:

– Mnie bawi – skomentował krótko eurodeputowany PiS, Dominik Tarczyński.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx