Strona głównaKrajZaczęło się. W taki sposób PiS będzie eliminował polityków opozycji

Zaczęło się. W taki sposób PiS będzie eliminował polityków opozycji

Zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od jesiennych wyborów parlamentarnych. Politycy Prawa i Sprawiedliwości wymyślili zatem dość inwazyjny sposób na sukcesywne eliminowanie polityków opozycji. Przeciwnicy rządu zaczynają się mocno niepokoić.

Kolejna kampania i znów do boju posłany został Antoni Macierewicz. Marszałek Senior, a także były szef resortu obrony przedstawił na antenie Telewizji Republika rządowe plany.

Wskazał przede wszystkim na Platformę Obywatelską. W ten sposób pozbawił odbiorców złudzeń na temat tego, reprezentantów której frakcji PiS chciałoby wyeliminować.

Macierewicz: ustawa lustracyjna jest w przygotowaniu

Jak wskazał prominentny polityk Prawa i Sprawiedliwości, celem wdrożenia nowej ustawy lustracyjnej ma być „eliminacja obcej agentury. Były minister obrony narodowe zaznaczył ponadto, że lustracja ma objąć całą państwową administrację.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Platforma Obywatelska, gdy rządziła, uważała przecież, że należy współpracować z Rosją, bo jest to nasz przyjaciel – powiedział Antoni Macierewicz.

– Wyborcy doskonale zdają sobie z tego wszystkiego sprawę. PO jest traktowana jako formacja antypolska – kontynuował polityk obozu rządzącego. Poinformował także, że właśnie trwają prace nad ustawą lustracyjną, która ma objąć całą administrację w celu szybszego wykrywania i eliminowania agentury.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Giertych prześmiewczo uderza w Kaczyńskiego. „Jarku…”

Wczorajsza wiadomość o tym, że Joe Biden nie będzie ubiegał się o reelekcje i nie wystartuje w jesiennych...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy