W takich warunkach mieszka Beata Kozidrak. Zdjęcie nr 3 przyprawia o ciarki

POPULARNE DZIŚ

Beata Kozidrak – jak nietrudno się domyślić – nie gnieździ się w małym mieszkanku. Gwiazda zespołu Bajm ma dom, który robi niesamowite wrażenie. Podejrzeliśmy nieco z wnętrza i przedstawiamy wam zdjęcia, które ukazują, jak mieszka Kozidrak. Wystarczy przełączać zdjęcia na następne w poniższej galerii.

[ngg src=”galleries” ids=”54″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Na przestrzeni ostatnich lat stawała się – obok Maryli Rodowicz – naszą estradową diwą. Jej przygoda z Bajmem trwa już od końcówki lat 70. Przez dekady Polacy pokochali tak samą artystkę, jak i jej przeboje.

„Szklanka wody”, „Biała armia”, „Myśli i słowa”… Hity Bajmu, które podbijały listy przebojów przez dziesiątki lat można by wymieniać niemalże w nieskończoność. 

Dom Beaty Kozidrak: jak mieszka wokalistka zespołu Bajm

Co ciekawe, popularność Bajmu wcale nie spada. Tendencja w ostatnim czasie zdaje się być wręcz odwrotna. Popularna wokalistka koncertuje zarówno na mniejszych imprezach, jak np. dni miast, ale też na wielkich festiwalach. Wciąż łakną jej wszyscy. 

Nic więc dziwnego, że może pozwolić sobie na życie w bardzo wysokim standardzie. Dom Beaty Kozidrak to miejsce, do którego bez wątpienia przyjemnie wraca się po długiej i wyczerpującej trasie koncertowej. Zarówno sam budynek, jak i otoczenie sprzyjają wypoczynkowi w sielankowym klimacie. 

Ważne informacje dziś:

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x