W takich warunkach mieszka teraz Amaro. Te zdjęcia zaskoczą wielu

POPULARNE DZIŚ

Odkąd Wojciech Modest Amaro ogłosił radykalne zmiany, jakie wprowadził w swoim życiu, wielu wyobrażało sobie realizację tych planów całkowicie inaczej. Nowe informacje pokazują jednak, że były gwiazdor Top Chefa czy Hells Kitchen. Piekielna Kuchnia – mówiąc kolokwialnie – nie narobił głupot. Oto, jak mieszka dziś Amaro. Mamy najnowsze zdjęcia, którymi rodzina sama się podzieliła.

Kolorowe pisma oraz media traktujące o show-biznesie rozpisywały się w ostatnich tygodniach o Modeście Amaro. Jak bowiem wiadomo, 50-letni mężczyzna – przez wiele lat znany restaurator – doznał nawrócenia i zmienił swoje życie o 180 stopni. Teraz wraz z rodziną zamieszkuje… farmę. Udało nam się „zajrzeć do środka”. Zapraszamy poniżej.

Czytaj także: Lombard. Życie pod zastaw. Jednoznaczna decyzja nadawcy ws. dalszej emisji

Tak mieszka dziś Wojciech Modest Amaro. Dom nadal może robić wrażenie

Pod poniższym zdjęciem kliknij „Następny >”, by zobaczyć kolejne

[ngg src=”galleries” ids=”52″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Przyznał między innymi, że sprzedał dom, a także zamknął swoje restauracje. Wielu wyobrażało sobie, że teraz pozostanie „z niczym”, poza kapitałem zgromadzonym po sprzedaży majątku. Nic bardziej mylnego. Amaro nie żyje już ponad stan, ale – przyznacie – dom, którego akurat się nie pozbył, ma naprawdę piękny. 

Jego słowa o tym, że zdecydował „pójść drogą Maryi” wywołały niemałe kontrowersje. Jedni byli zachwyceni postawą byłego celebryci. Inni z kolei wprost go wyśmiewali. 

Faktem jest jednak, że Wojciech Modest Amaro zrobił to, na co miał ochotę, a – przede wszystkim – do czego miał prawo. Poszedł za głosem serca. Dziś nie widzimy już mało empatycznego, nierzadko agresywnego szefa kuchni (postępował zapewne zgodnie z sugestiami producentów programów), a kochającego ojca i męża. 

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x