Wałęsa przestrzega przed głosowaniem na PiS: Zróbcie wszystko, by uratować Polskę!

Były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1990–1995 Lech Wałęsa zaapelował do społeczeństwa przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi.

Wałęsa nie kryje swojego poparcia dla Platformy Obywatelskiej i jednocześnie swojej niechęci do Prawa i Sprawiedliwości.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Lech Wałęsa wziął udział w uroczystości upamiętniającej 43. rocznicę podpisania porozumień sierpniowych. Były lider Solidarności wykorzystał tę okazję na płomienne przemówienie.

Wałęsa ostrzega przed PiS-em.

79-latek mocno skrytykował programy socjalne partii rządzącej i zaapelował do rodaków, by ci przestrzegali się przed głosowaniem na Prawo i Sprawiedliwość.

– Kaczyński dał im pieniądze. Pięćsetkami, osiemsetkami, tym wszystkim. Oni nie muszą w ogóle pracować, bo mają na swoje drobne wydatki – mówił Wałęsa.

– Proszę was, zróbcie wszystko, by uratować Polskę – zaznaczył, sugerując, by nie oddawać głosu na PiS.

Wybory do sejmu i senatu odbędą się już 14 października, a więc zaledwie za półtora miesiąca.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły