Weszliśmy do restauracji Lewandowskiego i doznaliśmy szoku. Aktualne ceny są niewiarygodne

POPULARNE DZIŚ

Robert Lewandowski jesienią otworzył swój biznes gastronomiczny. Restauracja Nine’s w Warszawie w oczywisty sposób – już od pierwszego dnia – przyciągała tysiące klientów. Niektórzy narzekali na ceny, inni wręcz przeciwnie – uznawali je za przyzwoite. My postanowiliśmy sami przekonać się, jak i ZA ILE karmi „Lewy”.

Końcówką ubiegłego roku biznes Lewandowskiego był bodaj najczęściej opisywanym w mediach lokalem gastronomicznym w naszym kraju. Trudno się dziwić – to pierwsza „namacalna” inwestycja najlepszego piłkarza reprezentacji Polski.

Zdumiewające ceny w restauracji Nine’s Roberta Lewandowskiego [ CZERWIEC 2022 ]

Udając się do „knajpy Lewego” w czerwcu 2022 r. spodziewaliśmy się, że ceny mogą być wyższe, niż chociażby w październiku. Mamy przecież szalejącą inflację, kryzys za wschodnią granicą, jesteśmy tuż po pandemii i cóż – generalnie nie jest kolorowo.

Tym bardziej zdziwiły nas ceny w lokalu Roberta Lewandowskiego. Nawet dania, które w „zwykłych” restauracjach kosztują pomiędzy 50 a 60 zł, u Lewego… kosztują tyle samo lub jeszcze mniej. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych przykładów.

Ceny w restauracji Lewandowskiego. Piwo, obiady, przekąski:

  • Stek wołowy: 39,99 zł
  • Schabowy z kością: 39,99 zł
  • Skrzydełka z kurczaka: 28 zł
  • Piwo butelkowe lub lane: od 14 zł do 18 zł

Droższe są jedynie amerykańskie burgery, za które trzeba zapłacić od 38 do 45 zł. Natomiast dania wymienione powyżej są w cenach, jakie są standardem w innych, mniej renomowanych restauracjach poza Warszawą – chociażby w 50-tysięcznym Mielcu, z którego pochodzę. Tutaj, w jednej z najstarszych i jednej z niewielu stekowni, za kawałek antrykota trzeba zapłacić grubo ponad 50 zł. Natomiast Robert Lewandowski – jak widać – wyznaczył ceny najniższe, jakie mógł. I za to ogromny respekt!

Tanio i smacznie? Biznes „Lewego” ze świetnymi recenzjami

Powiedzmy sobie wprost: w niemal każdej knajpie w centrum Warszawy ceny podobnych dań będą wyższe, niż w Nine’s. Zresztą nietrudno byłoby znaleźć w Śródmieściu kilka lokali, w których chociażby wspomniany stek kosztuje dwa razy tyle.

Patrząc na opinie Google, restauracja Nine’s cieszy się sporym uznaniem wśród klientów, którym było dane ją odwiedzić. Po pierwsze: ceny nie zwalają z nóg. Po drugie: dla każdego sympatyka futbolu wizyta w tym miejscu to ekscytujące przeżycie. Po trzecie wreszcie – najważniejsze – klienci wychodzą z przybytku szczęśliwi i najedzeni. Negatywne komentarze można by policzyć na palcach jednej ręki.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x