Wiadomo, do kiedy odroczono głosowanie ws. Lex TVN. Wniosek opozycji przyjęty

Do kiedy odroczono posiedzenie Sejmu, które miało odbyć się 11 sierpnia 2021? Przypomnijmy, że wniosek o jego odroczenie złożyli posłowie opozycji. M.in. KO, oraz PSL / Koalicja Polska.

Głosowanie ws. Lex Anty TVN. Do kiedy odroczono posiedzenie Sejmu?

Jak przyznał, zaraz po głosowaniu Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL), posiedzenie Sejmu planowanego na 11 sierpnia 2021 r. zostanie odroczone do 2 września o godz. 10:00. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

– A ja ogłoszę przerwę do 15 września. Zrobimy jeszcze spotkanie konwentu. Więc spokojnie, został złożony wniosek formalny o odroczenie i ja poddam go pod głosowanie – powiedziała z kolei marszałem Sejmu – Elżbieta Witek.  

Wniosek został przegłosowany i obwiązuje. – PiS szuka furtek, ale to nic nie zmieni, dlatego spotykamy się 2 września – powiedziała po głosowaniu jedna z posłanek opozycji. 

Przypomnijmy, że inicjatywę PiS zablokowało 5 posłów Porozumienia Jarosława Gowina. – To oznacza, że mamy teraz w Polsce rząd mniejszościowy – skomentował z kolei Adrian Zandberg. Ramię w ramię z opozycją głosowała także Konfederacja. 

Najnowsze artykuły