Wiadomo, kim jest nowy juror programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kto zastąpi Krzysztofa Cugowskiego?

Niedawno zakończył się 16 sezon znanego telewizyjnego show Twoja twarz brzmi znajomo, a już zapowiadany jest kolejny. Stacja rozpoczęła przygotowania. Widzowie wkrótce powitają nowego jurora. Kto to taki?

Emitowany na Polsacie program Twoja twarz brzmi znajomo cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W czasie produkcji znane gwiazdy prezentują swój talent wokalny, taneczny i aktorski. Wcześniej jednak przechodzą wielką metamorfozę, aby jak najbardziej przypominać wylosowanego artystę. Teraz w związku z nadchodzącym sezonem w planach są pewne zmiany.

Czy Katarzyna Skrzynecka zostanie w jury?

Występy bohaterów show są zawsze oceniane przez jury złożone z czterech osób. Zwykle to znane osoby znające się przynajmniej na jednej z kategorii oceny.

TYLKO U NAS. Tak wyglądała Weronika Sowa "Wersow" w 2014 roku

W ostatnim czasie media donosiły, że w kolejnej edycji programu może zabraknąć Katarzyny Skrzyneckiej. Plotki zostały jednak bardzo szybko zdementowane przez samą artystkę.

Kto zastąpi Krzysztofa Cugowskiego?

Na ten moment wiadomo, że z jury Twoja twarz brzmi znajomo odchodzi lider Budki Suflera, Krzysztof Cugowski. W związku z tym poszukiwano odpowiedniej osoby na zastępstwo.

Tym razem w 17 sezonie show prawdopodobnie pojawi się Robert Janowski. Póki co jest to jednak nieoficjalna informacja. Prezenter już kiedyś zastępował Michała Wiśniewskiego w jednym z odcinków.

Myślicie, że dobrze pasuje do tej roli?

0
Skomentuj ten artykułx