Wielkie rozczarowanie. Hubert Hurkacz za burtą US Open w singlu

Nie tak miała wyglądać przygoda Huberta Hurkacza w tegorocznym US Open. Polak nie dał rady przejść doświadczonego Włocha Andreasa Seppiego i przegrał 6:2, 4:6, 4:6, 6:7 w 2. rundzie turnieju w Nowym Jorku.

Hurkacz był rozstawiony z numerem 10 w US Open. Polak bez problemów wygrał w 1. rundzie Białorusina Jegora Gierasimowa 6:3, 6:4, 6:3. Rywalem w kolejnej fazie był 37-letni Andreas Seppi, który był po czterogodzinnym pojedynku z Węgrem Martonem Fucsovicsem.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Pierwszy set nie zwiastował większych problemów. Polak dość szybko przełamał rywala i odniósł dość pewne zwycięstwo 6:2. Potem jednak zaczęły się schody i Hurkacz nie mógł wejść na swój najlepszy poziom.

Drugi set rozpoczął się od kontroli Seppiego, który przełamał Polaka przy stanie 1:1. Hurkacz nie zdołał odpowiedzieć tym samym i przegrał tę partię 4:6. Trzeci set był podobny, 24-latek został przełamany w pierwszym gemie i znów uległ 4:6.

Włochowi do zwycięstwa w meczu brakowało już tylko jednego seta. Już w pierwszym gemie przełamał Hurkacza, ale Polak zanotował potem kilkanaście lepszych minut i przejął kontrolę nad partią. Nie dał rady jednak tego udokumentować wygraną w secie i doszło do tie-breaku, gdzie lepszy był Seppi. Włoch awansował do 3. rundy.

Hurkacz będzie grał jeszcze w US Open w turnieju deblowym. Razem z Szymonem Walkówem wyeliminowali zwycięzców z 2019 roku Juana Sebastiana Cabala i Roberta Faraha.

Najnowsze artykuły