Chyba już wiemy, co ukrywał Michał Szpak. Ten wpis wyjaśnia wszystko?

Kamil Surowiec
Kamil Surowiec
Fan sportu, redaktor wielu działów mPress.pl.

Michał Szpak przez lata tłumił w sobie coś, co nie pozwalało mu normalnie żyć? Wszystko na to wskazuje. W jednym z najnowszych wpisów artysta nieco bardziej – być może nawet nie do końca celowo – się otworzył. Wielu będzie w szoku. Co skrywał były trener The Voice of Poland

O niepokojących sygnałach dawanych przez Michała Szpaka pisaliśmy w ostatnich tygodniach sporo. Zarówno sympatycy wokalisty, jak i dziennikarze zastanawiali się, co dzieje się z Michałem. Bo to, że dzieje się coś złego, było niemalże pewne.

Fani Edyty Górniak załamani. Nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła

Gdy Telewizja Publiczna wybrała inny skład trenerów dla programu The Voice of Poland, Michał Szpak właściwie stracił zatrudnienie. Konkretniej mówiąc: stałe zajęcie, które pochłaniało go na tyle, że nie miał tyle czasu, by myśleć o codziennych problemach. To właśnie po odejściu z Voice’a zaczęły się problemy.

Stopniowo ujawnia swój sekret? Czyli co chce przekazać nam Michał Szpak

Krytyka, hejt i niezrozumienie dotykały Michała Szpaka już od pierwszych minut, gdy pojawił się na ekranach naszych telewizorów. Nieco ponad dekadę temu zachwycił jury oraz widzów X Factora i przebojem wdarł się do świata show-biznesu. Życie gwiazdy nie okazało się być jednak sielanką…

Gdy TVP to ogłosi, widzowie oszaleją z radości. Chodzi o "Ranczo"

Co oczywiste (żyjemy przecież w Polsce) kontrowersje od razu wzbudził wizerunek artysty. Do talent show przyszedł – tak jak zresztą pokazuje się dziś – z długimi włosami, pełnym makijażem, z pomalowanymi paznokciami. A także z niekoniecznie – w stereotypowym tego określenia rozumieniu – męskim stylem bycia. Oczywiście od razu zarzucano mu trans- lub homoseksualizm. 

Robili to – rzecz jasna – głównie internauci. Buszujący w tamtych czasach w większości na „Pudelku”. Pikanterii sprawie dodawał fakt, że Michał Szpak długo nie chciał mówić o swojej orientacji seksualnej.

Dopiero po kilku latach zdecydował się odpowiedzieć na to pytanie i zaprzeczył, jakoby był gejem. Stwierdził nawet, że podobają mu się kobiety ciemnoskóre. Rzadko jednak to stanowisko powielał. Rzadko te słowa potwierdzał. Właściwie w ogóle. Jego ostatni wpis daje w tym kontekście do myślenia.

Michał Szpak maj 2022 wpis

O co mu chodzi? Przerażający wpis Michała Szpaka

Czy Michał Szpak jest gejem?

Przytoczony instagramowy wpis Michała Szpaka to dwa niemal bliźniacze, demoniczne, bardzo smutne i niepokojące zdjęcia przedstawiające jego wizerunek. Opis jest natomiast pytający: Winny / Niewinny?

Czyżby chodziło o to, że „winny” na naszym krajowym podwórku może oznaczać właśnie bycie homoseksualistą? Czy ciągły niepokój, ciągłe ataki i medialne spekulacje popychają Michała do wyjścia z cienia? Czy coś w sobie dusi? My stawiamy tezę taką, że artystę po prostu przerażają skutki ewentualnego coming outu.

Tym bardziej, że lata wcześniej deklarował orientację heteroseksualną. Być może przed laty – gdy się na to zdecydował – liczył, że nieco zdławi to hejt wobec jego osoby? BYĆ MOŻE. Bo niczego przecież nie możemy być pewni. Na pewno jednak wówczas Michał Szpak osiągnął efekt odwrotny do zamierzonego. Mianowicie hejterzy i homofobicznie usposobieni komentatorzy pytali: skoro jest hetero, to dlaczego ubiera się, zachowuje i wygląda jak kobieta? I tak oto przez lata napędzała się ta machina. Muzyk w końcu pękł? Czekamy na jego najbliższą, poważną i zrozumiałą dla ogółu społeczeństwa wypowiedź.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx
()
x