Strona głównaWiemy kiedy Szczęsny odejdzie z Juventusu. W Turynie trwają poszukiwania jego następcy

Wiemy kiedy Szczęsny odejdzie z Juventusu. W Turynie trwają poszukiwania jego następcy

Wojciech Szczęsny niedawno rozegrał swoje spotkanie numer 200 w barwach Juventusu. 

Szczęsny w Juventusie występuje od lata 2017 i przez ten czas zdobył z klubem m.in. trzy mistrzostwa Włoch, a indywidualnie wybierano go najlepszym bramkarzem Serie A.

Kontrakt 32-letniego bramkarza ze „Starą Damą” obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Wszystko wskazuje na to, że Polak wypełni umowę do końca.

Wielokrotny reprezentant naszego kraju prawdopodobnie po zakończeniu kontraktu odejdzie do jednego z klubów MLS i tam zakończy karierę.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Juventus szuka następcy

W jednym z wywiadów Szczęsny przyznał, że nie wyobraża sobie gry w piłkę w 2026 roku, więc koniec jego przygody z futbolem powoli się zbliża.

Juventus już teraz musi rozejrzeć się za godnym następcą Szczęsnego. Na radarze turyńczyków wciąż znajduje się Gianluigi Donnarumma z PSG.

Transfer Włocha byłby jednak trudny do przeprowadzenia ze względu na ograniczone finanse, jakimi dysponuje Juventus.

Zdecydowanie tańszymi, ale też mniej uzdolnionymi alternatywami są według „La Gazzetta dello Sport” Guglielmo Vicario z Empoli oraz Marco Carnesecchi z Cremonese.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy