Wiemy kiedy Szczęsny odejdzie z Juventusu. W Turynie trwają poszukiwania jego następcy

Wojciech Szczęsny niedawno rozegrał swoje spotkanie numer 200 w barwach Juventusu. 

Szczęsny w Juventusie występuje od lata 2017 i przez ten czas zdobył z klubem m.in. trzy mistrzostwa Włoch, a indywidualnie wybierano go najlepszym bramkarzem Serie A.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Kontrakt 32-letniego bramkarza ze „Starą Damą” obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Wszystko wskazuje na to, że Polak wypełni umowę do końca.

Wielokrotny reprezentant naszego kraju prawdopodobnie po zakończeniu kontraktu odejdzie do jednego z klubów MLS i tam zakończy karierę.

Juventus szuka następcy

W jednym z wywiadów Szczęsny przyznał, że nie wyobraża sobie gry w piłkę w 2026 roku, więc koniec jego przygody z futbolem powoli się zbliża.

Juventus już teraz musi rozejrzeć się za godnym następcą Szczęsnego. Na radarze turyńczyków wciąż znajduje się Gianluigi Donnarumma z PSG.

Transfer Włocha byłby jednak trudny do przeprowadzenia ze względu na ograniczone finanse, jakimi dysponuje Juventus.

Zdecydowanie tańszymi, ale też mniej uzdolnionymi alternatywami są według „La Gazzetta dello Sport” Guglielmo Vicario z Empoli oraz Marco Carnesecchi z Cremonese.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły