Wiktoria Gąsiewska opowiada o rozstaniu po miesiącach milczenia. Czy w jej życiu pojawił się ktoś nowy?

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Przez długi czas była związana z Adamem Zdrójkowskim, swoim serialowym partnerem z Rodzinki.pl. Nieoczekiwanie pod koniec roku pojawiła się informacja, że para zdecydowała zakończyć związek. Teraz po paru miesiącach 23-latka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Przy okazji zdradziła, czy ma nowego partnera!

Jedną z najbardziej znanych, młodych par w show-biznesie była Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli serialowa Agata i Kuba z Rodzinki.pl. Pod koniec października zeszłego roku ostatecznie potwierdzili doniesienia o rozstaniu. Dziś na nowo układają sobie życie. Po kilku miesiącach milczenia artystka zdobyła się na szczere wyznanie.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Kulisy rozstania z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oficjalnie potwierdzili swoje rozstanie w październiku 2021 roku. Fani jednak już wcześniej dostrzegali znaki świadczące, że nie są razem. Aktorka została zauważona po finale Tańca z gwiazdami w objęciach Jakuba Lipkowskiego.

Sam Adam Zdrójkowski odpowiedział wtedy krótko, na pytanie, czy para się rozstała.

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę.

Z kolei Wiktoria zaprzeczyła, aby łączyło ją uczucie z tancerzem. Mimo wszystko sytuacja wywołałe spore emocje.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania

– wyjaśniła artystka.

Wiktoria Gąsiewska zabrała głos po kilku miesiącach ciszy

Niedawno Wiktora Gąsiewska zdecydowała się na udział w nowym programie Wielka ucieczka na TV4. Podczas promocji show opowiedziała o trudach, jakie musiała przejść w ostatnich miesiącach.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne.

– wyznała aktorka.

Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy.

Czy aktorka ma nowego partnera?

Niedawno fani zaczęli zastanawiać się, czy Wiktoria Gąsiewska ma nowego partnera. Niektórzy nawet wspominali o Marku Kaliszuku, z którym opublikowała zdjęcie. Ostatecznie jednak artystka zaprzeczyła tym doniesieniom.

To jest moje pierwsze lato od pięciu lat, kiedy jestem singielką. Taki czas, żeby pobyć samemu i skupić się na własnych potrzebach czy realizacji własnego „ja” jest też równie ważny i myślę, że to mi służy

– zdradziła w rozmowie z JastrząbPost.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły