Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła. Właśnie to jest problemem Wojtka Goli?

Media już od kilku tygodni spekulują, że Wiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka. Nim ma być Wojtek Gola, były uczestnik programu Warsaw Shore, a obecnie jeden z włodarzy federacji Fame MMA. Oboje na razie dystansują się od tych plotek, a Wiktoria zaskoczyła nawet wypowiedzią o facetach z brodą.

Wiktoria Gąsiewska od jakiegoś czasu dostaje pytania o relację łączącą ją z Wojtkiem Golą. Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie włodarza Fame MMA. Mężczyzna udostępnił fotografię, na której możemy zobaczyć go z ogromnym bukietem czerwonych róż.

Na zdjęciu oznaczył on Wiktorię Gąsiewską. – Najlepsza pani fotograf #analog – napisał pod fotografią na której oznaczył aktorkę Wojciech Gola.

”Przepiękna
”]

Od tego momentu plotki rozgorzały do czerwoności. Wiktoria Gąsiewska w jednym z wywiadów postanowiła się nawet do nich odnieść. – Ludzie się poznają, ludzie się spotykają, ale wciąż jestem singielką – powiedziała, by po chwili dodać tajemniczo. – Jestem sama, ale nie samotna.

Również Wojtek Gola w swojej wypowiedzi nieco dystansował się od bliższej relacji z Wiktorią Gąsiewską. Aktorkę nazwał po prostu dobrą koleżanką.

W programie Party „10/10” do Wiktorii Gąsiewskiej padło pytanie, czy lubi facetów z brodą. Aktorka odpowiedziała szczerze: – Nigdy nie miałem faceta z zarostem, to znaczy z brodą. Nie jest to jednak wykluczenie.

Dlaczego zginęła Księżna Diana? Nowe fakty wychodzą na jaw

Wiktoria Gąsiewska takiego faceta z brodą w dziesięciostopniowej skali oceniła na „siedem”. Ciekawe co na to Wojtek Gola, który oczywiście nosi brodę.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

  1. Katarzyna Cichopek tego nie zapomni. Niesmaczny żart gwiazdy Polsatu
  2. Marzena Rogalska walczy z okropną chorobą. „To stało się nagle”
  3. Pamiętacie matkę Kingi z „Rancza”? Dorota Segda ma dziś ciężkie życie
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx