Strona głównaMediaWiosenna ramówka TVP zaskakuje ilością zmian. Szykują się wielkie powroty

Wiosenna ramówka TVP zaskakuje ilością zmian. Szykują się wielkie powroty

Po zmianach kadrowych w Telewizji Polskiej, wyraźnie widać kierunek w jakim zdecydowano się rozwijać media publiczne. Powrót znanych nazwisk i wygasłych formatów mają być receptą na sukces. Powracają kolejne znane tytuły, a niektóre z nich widziane były na antenie TVP ostatnio 30 lat temu!

W obliczu ostatnich zmian w Telewizji Polskiej, trudno nie odnieść wrażenia, że kierunek obrany przez nowe kierownictwo ma na celu przywrócenie ducha dawnych lat. Znane nazwiska – zdawać by się mogło, dawno zapomniane – ponownie zaczęły pojawiać się w studiu TVP.

Intensywne zmiany w TVP

Ponadto, do programowej oferty sukcesywnie wprowadzane są produkcje, które niegdyś cieszyły się dużą popularnością. Z doniesień medialnych wynika, że w planach stacji jest przywrócenie dwóch formatów, które w przeszłości odnosiły znaczące sukcesy. Co ciekawe – jedne z nich wraca na antenę po blisko trzech dekadach!

Pojawienie się w TVP takich osób jak Katarzyna Dowbor czy Maciej Orłoś wzbudziło powszechne zainteresowanie poczynaniami nowych władz medialnego kolosa. Zaledwie w kilka tygodni na Woronicza doszło do „wymiany” kadry, w wyniku której wiele znanych twarzy oraz osób zarządzających musiało opuścić stację.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Wiosenna ramówka TVP odświeża stare formaty

Nadchodząca wiosenna ramówka Telewizji Polskiej zapowiada się jako czas wielkich powrotów. Już niebawem widzowie będą mieli okazję ponownie zobaczyć programy rozrywkowe, które w przeszłości gromadziły przed telewizorami rzesze fanów. To jednak tylko jeden z elementów szerszej strategii, która obejmuje również gruntowne zmiany w ofercie TVP Info.

Telewizja Polska w rękach nowego zarządu musi mierzyć się ze spadkami oglądalności. Receptą na to, ma być powrót do przeszłości. W ramówce znalazły się twarze i formaty, które niegdyś cieszyły się ogromną popularnością i sympatią widzów. Niektóre z planowanych do przywrócenia programów zakończyły swoją emisję niemal trzydzieści lat temu.

Powrót kultowych programów do TVP

Wśród nowości, które mają pojawić się na antenie TVP Info, znajdą się takie tytuły jak „Młodzież kontra” oraz „100 pytań do…”, które były emitowane odpowiednio do 2018 roku oraz w latach 1988-1995. Kto stanie za sterami tych formatów, pozostaje na razie tajemnicą. Co więcej, stacja zaplanowała również premierę dwóch nowych programów, które mają urozmaicić weekendową ofertę TVP.

Czy jednak odświeżanie „starych kotletów” przyniesie oczekiwany sukces? Czy formaty niegdyś popularne, obecnie wbiją się w oczekiwania i trendy współczesnej publiczności? Na te i wiele innych pytań, odpowiedzi uzyskamy już wkrótce.

Zobacz również:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Joe Biden jednak się wycofał. Kto z Demokratów powalczy z Donaldem Trumpem?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden poinformował w niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych, że nie będzie ubiegał się o...

Ostatnie newsy