Włoskie media: Milan Škriniar podpisał kontrakt z nowym klubem

Milan Škriniar podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain – informuje włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio.

Saga transferowa z udziałem Škriniara trwa już od jakiego czasu. Kontrakt stopera z Interem kończy swój bieg w czerwcu, dlatego Słowak może negocjować z innymi klubami, a nawet podpisać umowę z nowym pracodawcą.

Inter pragnął zatrzymać Škriniara, ale nie potrafił sprostać jego oczekiwaniom finansowym. Paryżanie natomiast nie mają większego problemu, by usatysfakcjonować piłkarza bardzo pokaźną pensją.

PSG naciska na transfer już teraz

27-latek dogadał się z PSG w sprawie indywidualnego kontraktu i rzekomo złożył na nim parafkę. Obowiązywać on będzie od początku lipca. Szefostwo klubu znad Sekwany chce przyśpieszyć powitanie Škriniara, więc złożyło Interowi ofertę, by transfer odbył się jeszcze tej zimy.

W Mediolanie żądają za gracza co najmniej 20 milionów euro, a propozycja PSG opiewa na mniejszą kwotę. Francuzi nie chcą przepłacać za zawodnika, który i tak jest praktycznie ich własnością. Do końca okna transferowego pozostało jedynie kilka dni, więc oba kluby muszą się spieszyć, żeby dojść do porozumienia.

Škriniar na pewno podpadnie kibicom „Nerazzurrich”. Wychowanek MŠK Žilina w przeszłości deklarował swoje przywiązanie do barw, by obecnie rozczarowywać fanów swoim postępowaniem.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx