Wnuczka Franciszka Pieczki na ostatnim zdjęciu z dziadkiem. Serce pęka

POPULARNE DZIŚ

Kraj wciąż nie może otrząsnąć się z szoku po wieściach, które obiegły wczoraj Polskę. Mowa oczywiście o śmierci Franciszka Pieczki – legendarnego aktora i bardzo szanowanego, zasłużonego dla ojczyzny Polaka. Jako jedyna redakcja posiadamy unikalne zdjęcia, na których zobaczyć można również wnuczkę Śp. aktora – nastoletnią Alicję. 

Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Jeszcze w sierpniu zasłużony aktor deklarował, że czuje się dobrze. Korzystał nawet z uroków lata, udając się do leśniczówki czy nawet w dość daleką podróż nad Bałtyk. Aż nagle nadeszła koszmarna wiadomość.

Franciszek Pieczka na ostatnim zdjęciu z wnuczką

Trudno opisać, jak wielki żal panuje wśród sympatyków Franciszka Pieczki. A miał ich miliony. Rozpacza zatem nie tylko rodzina, środowisko artystyczne oraz znajomi, lecz zdecydowana większość rodaków, która miała styczność z twórczością pana Pieczki.

Mało kto wie (portal mPress.pl informował o tym już w sierpniu – TUTAJ), że w ostatnich tygodniach życia legendarny aktor bardzo pomógł swojej wnuczce – Alicji Pieczce.

Czytaj także: Franciszek Pieczka tuż przed śmiercią zrobił coś niezwykłego. Rodzina nie potrafi o tym mówić

Mianowicie zgodził się wcielić w jedną z głównych ról w krótkometrażowym filmie, który produkuje właśnie jego wnuczka. Alicja to studentka 1. roku Warszawskiej Szkoły Filmowej. Tylko na mPress.pl mogą Państwo zobaczyć zdjęcia, które zaledwie kilkanaście dni temu otrzymaliśmy od syna aktora – Piotra Pieczki. Pierwsze z nich przedstawia 17-letnią Alicję, która ustala ujęcie, drugie samego Franciszka Pieczkę, który sprawdza w scenariuszu poprawki naniesione przez wnuczkę. Z kolei ostatnie obrazuje kadr, w którym znów znajduje się sam aktor. Pozuje do ujęcia w swoim – jak się okazało – ostatnim filmie:

Alicja Pieczka Franciszek Pieczka ostatnie zdjęcia

Alicja Pieczka Franciszek Pieczka ostatnie zdjęcia

Alicja Pieczka Franciszek Pieczka ostatnie zdjęcia

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x