Strona głównaOpinieKowalczyk: Sukcesy Rakowa i Legii przykryły kompromitacje siatkarek i Hurkacza

Kowalczyk: Sukcesy Rakowa i Legii przykryły kompromitacje siatkarek i Hurkacza

Były napastnik Legii Warszawa, a obecnie ekspert Wojciech Kowalczyk nie gryzł się w język, oceniając ostatnie wyniki polskiego sportu.

Popularny „Kowal” lubi na Twitterze dodać nierzadko prowokacyjny wpis, pod którym wypowiadają się internauci liczeni w setkach.

Tym razem oberwało się polskim siatkarkom i Hubertowi Hurkaczowi. Siatkarki przegrały trzy dni temu z Turczynkami w ćwierćfinale mistrzostw Europy i odpadły z Turnieju.

Hurkacz natomiast przegrał mecz drugiej rundy tegorocznej edycji US Open 0:3. Pogromcą 26-latka był rywal spoza czołowej setki rankingu ATP, Jack Draper.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Kowalczyk o znaczeniu futbolu w Polsce

Debata o tym, który sport jest w naszym kraju sportem narodowym, toczy się od lat. Słabe wyniki piłkarzy wielokrotnie wzbudzają w kibicach niesmak, gdy to właśnie piłkę nożną wymienia się jako flagową dyscyplinę w Polsce.

Zdaniem 51-latka ostatni awans Rakowa Częstochowa do Ligi Europy i Legii Warszawa do Ligi Konferencji Europy przykrył słabe wyniki siatkarek i Hurkacza. Według niego to dobitnie pokazuje, ile nad Wisłą znaczy futbol.

„Sukcesy Rakowa i Legii przykryły kompromitacje siatkarek i Hurkacza. Ale podobno piłka nożna to nie sport narodowy.” – ironizuje Kowalczyk.

Czytaj także:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Ostatnie newsy