Kowalczyk: Sukcesy Rakowa i Legii przykryły kompromitacje siatkarek i Hurkacza

Były napastnik Legii Warszawa, a obecnie ekspert Wojciech Kowalczyk nie gryzł się w język, oceniając ostatnie wyniki polskiego sportu.

Popularny „Kowal” lubi na Twitterze dodać nierzadko prowokacyjny wpis, pod którym wypowiadają się internauci liczeni w setkach.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Tym razem oberwało się polskim siatkarkom i Hubertowi Hurkaczowi. Siatkarki przegrały trzy dni temu z Turczynkami w ćwierćfinale mistrzostw Europy i odpadły z Turnieju.

Hurkacz natomiast przegrał mecz drugiej rundy tegorocznej edycji US Open 0:3. Pogromcą 26-latka był rywal spoza czołowej setki rankingu ATP, Jack Draper.

Kowalczyk o znaczeniu futbolu w Polsce

Debata o tym, który sport jest w naszym kraju sportem narodowym, toczy się od lat. Słabe wyniki piłkarzy wielokrotnie wzbudzają w kibicach niesmak, gdy to właśnie piłkę nożną wymienia się jako flagową dyscyplinę w Polsce.

Zdaniem 51-latka ostatni awans Rakowa Częstochowa do Ligi Europy i Legii Warszawa do Ligi Konferencji Europy przykrył słabe wyniki siatkarek i Hurkacza. Według niego to dobitnie pokazuje, ile nad Wisłą znaczy futbol.

„Sukcesy Rakowa i Legii przykryły kompromitacje siatkarek i Hurkacza. Ale podobno piłka nożna to nie sport narodowy.” – ironizuje Kowalczyk.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły