„Wprost” przypomina szokujące słowa Danuty Holeckiej. Prowadząca Wiadomości TVP w niechlubnym rankingu

Danuta Holecka to najbardziej rozpoznawalna prowadząca główne „Wiadomości” TVP. Na przestrzeni lat dziennikarka coraz mocniej kojarzona jest z Prawem i Sprawiedliwością. Zdaniem wielu, całkowicie oddała się frakcji rządzącej. Teraz „Wprost” przypomniał jej słowa, które zszokowały Polaków. Przez ich wypowiedzenie, Holecka znalazła się w nieclubnym rankingu.

Wprost” od wielu lat sporządza różnorakie rankingi. Zarówno takie, w których wielu chciałoby się znaleźć, jak i te mniej prestiżowe. W przypadku Danuty Holeckiej uplasowanie na jednym z miejsc na pewno nie będzie czymś, czym dziennikarka będzie się chwalić wnukom. Mimo, że nazwano ją jedną z najbardziej wpływowych Polek.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Danuta Holecka na niechlubnej liście „Wprost”

Ranking 50 najbardziej wpływowych Polek według „Wprostu” na pierwszy rzut oka może wyglądać prestiżowo. Wszystko zależy jednak od tego, w jaki sposób dziennikarze sporządzający zestawienie opiszą daną osobę.

Akurat Danuta Holecka nie mogła liczyć na ich przychylność. Twarz „Wiadomości” TVP znalazła się dopiero na 49. miejscu. Dodatkowo zostały jej wypomniane słowa, które przed niespełna rokiem wypowiedziała do ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy.

„Co zrobić, żeby rzeczywiście to pan wygrał? – to pytanie zadane przez Danutę Holecką Andrzejowi Dudzie na zakończenie kampanii wyborczej w 2020 r., najlepiej oddaje zmiany, jakie zaszły w telewizji publicznej pod rządzami Zjednoczonej Prawicy. Danuta Holecka jest jedną z najważniejszych twarzy tych zmian” – pisał „Wprost” w uzasadnieniu umieszczenia Holeckiej w rankingu.

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx