Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. Polscy policjanci w drodze na miejsce

Poważny wypadek polskiego autokaru na autostradzie w Niemczech. Polska policja poinformowała o zdarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uruchomiono specjalną infolinię dla rodzin.

Bardzo niepokojące wieści z Niemiec. Na autostradzie łączącą Berlin ze Świeckiem doszło do poważnego wypadku. Jak przekazała Komenda Główna Policji, w zdarzeniu poszkodowani są Polacy. Wstępne informacje nie są optymistyczne.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Policja przekazała bowiem, że najprawdopodobniej liczba poszkodowanych jest znacząca. Komendant Główny wydał dyspozycję, by na miejsce udali się polscy policjanci.

„W Niemczech na autostradzie pomiędzy Świeckiem a Berlinem doszło do wypadku drogowego z udziałem 🇵🇱 autokaru. Wstępne informacje wskazują na wielu rannych. Decyzją Komendanta Głównego Policji na miejsce zostali skierowani polscy policjanci celem wsparcia w działaniach ratunkowych” – czytamy w komunikacie.

„W związku z wypadkiem polskiego autokaru w Niemczech w Centrum Operacyjnym utworzonym decyzją Komendanta Głównego Policji uruchomiono specjalną infolinię dla rodzin podróżujących autokarem: 47 7911124„.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły