You can dance – Nowa generacja 2 (2022). Znamy skład jury i nazwisko nowej prowadzącej

Jest nowa prowadząca i zmiany w składzie jury programu You can dance – Nowa generacja 2. W 2022 roku w roli prowadzącej obejrzymy Edytę Herbuś. Nie – jak się spodziewano – Idę Nowakowską. Ta druga znajdzie się jednak właśnie w składzie jury.

Edyta Herbuś poprowadzi nową edycję You can dance – Nowa generacja. Stanie się tak mimo, iż wszyscy spodziewali się, że po raz kolejny szansę dostanie Ida Nowakowska.

You can dance. Szok dla Idy Nowakowskiej. Zastąpi ją Edyta Herbuś

Jak ustalili dziennikarze portalu wirtualnemedia.pl, skład jury oraz nazwisko nowej prowadzącej to kwestie już potwierdzone. Wiemy również, że zdjęcia do nowych odcinków rozpoczną się już w bieżącym miesiące lub – najpóźniej – w sierpniu.

You can dance 2 – 2022: nowa prowadząca, nowy skład jury

Kto zasiądzie w jury programu You can dance – Nowa generacja 2 w nowym sezonie?

Otóż skład jury prezentuje się następująco:

  • Katarzyna Cichopek
  • Agustin Egurrola
  • Ida Nowakowska

Ta ostatnia bardzo chciała poprowadzić show. Miała już zresztą taką okazję w poprzedniej edycji. Władze TVP podjęły jednak decyzję, że czas na zmiany i Nowakowska zasiądzie jedynie w jury. Zaskakującym wyborem znów okazuje się być Katarzyna Cichopek.

Oliwia Bieniuk o Ani Przybylskiej: mama zawsze powtarzała mi jedną rzecz

Z kolei Agustin Egurrola, jak wiadomo, to prawdziwy weteran programów tanecznych. Zbliżający się sezon programu You can dance – Nowa generacja 2 zapowiada się zatem naprawdę ciekawie.

0
Skomentuj ten artykułx