Strona głównaSpołeczeństwoCała Polska wstrzymała oddech. Koniec poszukiwań 13-letniego Kacpra

Cała Polska wstrzymała oddech. Koniec poszukiwań 13-letniego Kacpra

Zniknięcie 13-letniego Kacpra Szafrańca, mieszkańca Nowego Sącza, stanowiło  priorytet dla jego rodziny oraz lokalnych organów ścigania. Chłopiec opuścił dom w nocy z 1 na 2 grudnia i od tego momentu nie nawiązał kontaktu ze swoimi bliskimi. Właśnie dotarły do nas informacje o odnalezieniu chłopca.

Kacper wyszedł z domu, jak zdołano już ustalić, około drugiej w nocy. Nikomu oczywiście nie powiedział o swoim zniknięciu. Kiedy jego rodzice zauważyli zniknięcie syna, natychmiastowo zgłosili to na policję, która pilnie poszukuje chłopca.

Poszukiwany Kacper Szafraniec odnaleziony

W trakcie poszukiwań rodzina podawała rysopis Kacpra i ubiór, w jakim opuścił dom. Miał na sobie ciemną kurtkę, jasne jeansowe spodnie oraz jasną bluzę z kapturem. Mierzy około 170 cm wzrostu, ma włosy jasnobrązowe włosy, jasne oczy i jest szczupłej budowy ciała. Na twarzy posiada ślady po trądziku.

AKTUALIZACJA: Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przekazała przed chwilą pozytywne nowiny. Kacper jest cały i zdrów. Według najnowszych doniesień Radia ZET chłopiec sam postanowił wrócić do domu.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Zatem – całe szczęście – tym razem zaginięcie dziecka nie było związane z działaniem osób trzecich. Choć początkowo były takie obawy, zwłaszcza w kontekście niedawnych wydarzeń z Gdyni czy z Poznania.

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Kaczyński ogłosił to w trakcie swoich urodzin. Zgromadzonych zmroziło [NASZ NEWS]

NASZ NEWS. We wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński skończył 75 lat. Lecz tego akurat dnia świętowania nie było....

Obajtek o planach rządu wobec Orlenu: To zdrada polskiej racji stanu

Maciej Bando, czyli pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej stanowczo wyraził się o spółce Orlen. Jego zdaniem obecny...

Ostatnie newsy