Zaginęła 17-letnia Liwia. Czy ktoś ją widział?

Policja poszukuje 17-latki. To Liwia Pleśniak, która nie wróciła z przepustki do placówki opiekuńczo-wychowawczej. Dziewczyna pochodzi z Gdańska. Poniżej więcej szczegółów na temat poszukiwanej oraz okoliczności jej zaginięcia.

Policja prosi o każdą możliwą pomoc w odnalezieniu nastolatki pochodzącej z Gdańska. Choć pochodziła z Pomorza, przebywała w ośrodku na terenie Wielkopolski.

– Po zakończeniu przepustki nie stawiła się do placówki opiekuńczo-wychowawczej w woj. wielkopolskim – wynika z ustaleń funkcjonariuszy.

Zaginęła 17-latka. Liwia Pleśniak poszukiwana przez policję

– Dziewczyna ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy długie koloru blond, oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia ubrana była w krótkie spodenki koloru białego, t-shirt koloru białego oraz miała na sobie białe buty sportowe. Małoletnia posiadała przy sobie dużą czerwoną walizkę – informuje podinsp. Magdalena Ciska z gdańskiej komendy miejskiej policji.

Liwia Pleśniak poszukiwana

Dramat. Są nowe informacje na temat stanu zdrowia Maryli Rodowicz

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu 17-latki, policja prosi o kontakt z komisariatem na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża 19, tel. 47 741 12 22 lub pod numerem alarmowym 112.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx