[ZAGŁOSUJ] Czy koncesja dla TVN i TVN24 powinna zostać przedłużona?

Nie ustają dyskusje na temat nieprzedłużonej wciąż koncesji dla telewizji TVN. Niewykluczone, że już wkrótce telewizja może przestać nadawać na terenie Polski. Co oczywiste, sprawa zaczyna być omawiana nawet na arenie międzynarodowej. Co na ten temat sądzą internauci? 

Przeciwnicy PiS w większości opowiadają się za przedłużeniem koncesji dla kanałów TVN-u. Z kolei spora część elektoratu frakcji rządzącej uważa, że telewizja ta – zwłaszcza ze swoją warstwą informacyjną w obecnej formie – powinna zniknąć. 

Pytamy zatem internautów i zachęcamy do głosowania w ankiecie poniżej: Czy TVN powinien otrzymać koncesję na dalsze nadawanie na terenie RP?

Czy zagłosujesz na PiS w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych?

Oddaj głos, aby zobaczyć wyniki

Loading ... Loading ...

Przypomnijmy, że problemy stacji mogą zacząć się po przegłosowaniu przez Sejm tzw. ustawy Lex TVN. Gdyby jej zapisy weszły w życie, musiałyby nastąpić natychmiastowe zmiany w strukturach właścicielskich stacji. Do końca koncesji pozostał jeszcze grubo ponad miesiąc. Zarząd stacji nie zamierza jednak zakończyć nadawania.

„Kanał TVN 24 nie zakończy emisji programu po 26 września, nawet gdy Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji do tego czasu nie przedłuży mu koncesji” – zaznacza w rozmowie z Press.pl Michał Samul, członek zarządu TVN i redaktor naczelny TVN24.

Najnowsze artykuły