Strona głównaOpinieZandberg: Platforma to socjaldemokraci tylko do momentu wyborów

Zandberg: Platforma to socjaldemokraci tylko do momentu wyborów

Adrian Zandberg, lider Lewicy Razem, udzielił wywiadu dla „Wprost”, w którym ocenił stanowisko Platformy Obywatelskiej w sprawie związków partnerskich. Jego zdaniem taka postawa PO jest fałszywa.

Zandberg w nadchodzących wyborach parlamentarnych będzie „jedynką” Nowej Lewicy w Warszawie. Jednym z głównym poglądów, jakie będzie chciał forsować Zandberg są bez wątpienia związki partnerskie.

Swoje poparcie dla związków partnerskich wyraził pod koniec sierpnia przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Były premier popiera też aborcję do 12. tygodnia ciąży.

Zandberg nie ufa Tuskowi

Zandberg wytknął Tuskowi, że jego partia przypomina sobie o aprobacie dla związków partnerskich czy dla aborcji dopiero tuż przed kolejnymi wyborami.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Pamięta pan jak PO obiecała związki partnerskie? Ten numer przecież powtarza się co wybory: odkrywają w sobie socjaldemokratów. Aż do głosowania. Jak ich Lewica nie dociśnie, to potem będzie jak zwykle powiedział Zanbderg, zarzucając Tuskowi i jego otoczeniu koniunkturalizm.

https://twitter.com/makowski_m/status/1702570777902461423

Popularne dzisiaj:

Co Jan Paweł II powiedział o Rydzyku? Po latach te słowa szokują

Ojciec Tadeusz Rydzyk to jedna z najbardziej polaryzujących postaci w Polsce. Założyciel i dyrektor rozgłośni radiowej Radio Maryja...

Policja apeluje do wszystkich Polaków. Koniecznie zastrzeż swój PESEL

Policja wystosowała bardzo ważny apel do wszystkich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. Chodzi o przepisy, które weszły w życie z...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Romans? Hiszpańskie media o tym, co robi Lewandowska. Koniec spekulacji

To bardzo gorący okres dla Anny Lewandowskiej, a przy okazji jej męża - Roberta, ze względu na domniemany...

Ostatnie newsy