Strona głównaRozrywkaZapytaliśmy Edytę Golec o plotki dotyczące rozwodu. Jej reakcja nas zszokowała

Zapytaliśmy Edytę Golec o plotki dotyczące rozwodu. Jej reakcja nas zszokowała

Plotki dotyczące pogarszających się relacji pary współtworzącej zespół Golec uOrkiestra, krążą po sieci już od kilku lat. Edyta Golec nigdy oficjalnie nie wyjaśniła, skąd – jej zdaniem – takie „domysły” w ogóle się biorą. Postanowiliśmy zatem sami ją o to zapytać. Tym samym dowiadując się u samego źródła, jaka jest prawda. Reakcja kobiety była dla nas dużym zaskoczeniem. 

W przyszłym roku Łukasz i Edyta Golcowie będą obchodzić 25-lecie ślubu. Muzyczna para towarzyszy sobie zatem nie tylko na scenie, w trasach na koncerty, ale i w życiu prywatnym. Nieprzerwanie od blisko ćwierć wieku.

Być może właśnie te fakty zrodziły w głowach niektórych fanów i dziennikarzy domysły na temat rzekomo psujących się stosunków pomiędzy małżeństwem Golców. Nasza redakcja podjęła próbę ucięcia wszelkich domysłów i spekulacji. Zadzwoniliśmy więc do Edyty Golec.

POPULARNE DZIŚ: Zadzwoniłem do Janusza Rewińskiego tuż przed jego śmiercią. Nigdy tego nie zapomnę

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Rozwód, problemy? Edyta Golec zareagowała nietypowo

Gdy kilka miesięcy temu po raz pierwszy skontaktowaliśmy się z żoną Łukasza Golca, zgodziła się na niedługi wywiad. „Schody” zaczęły się jednak, gdy w telegraficznym skrócie przybliżyliśmy jej, o co między innymi chcielibyśmy zapytać.

Zaznaczyliśmy przezornie, że działamy w dobrej wierze. Albowiem w mediach aż huczy od plotek na temat Golec uOrkiestry, których nikt nie weryfikuje. Choć początkowo Edyta Golec zgodziła się na króciutki wywiad telefoniczny, to gdy dowiedziała się, że poruszony zostanie temat jej małżeństwa i planowanego rzekomo rozwodu, na kilka sekund zamilkła.

Poprosiła o przesłanie pytań na maila lub kontakt za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Deklarując jednocześnie, że w najbliższym czasie odpowie na przesłane pytania.

Nie zrobiła tego jednak, choć kilkukrotnie jej o tym przypominaliśmy. Wiadomości wyświetlała, lecz nie zdecydowała odnieść się do rzeczonych pogłosek. A przecież mogła po prostu je zdementować. Wokalistka nie odpowiedziała również na pytanie o to, skąd jej zdaniem biorą się plotki na temat problemów w jej małżeństwie.

Co Jan Paweł II powiedział o Rydzyku? Po latach te słowa szokują

Ojciec Tadeusz Rydzyk to jedna z najbardziej polaryzujących postaci w Polsce. Założyciel i dyrektor rozgłośni radiowej Radio Maryja...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Romans? Hiszpańskie media o tym, co robi Lewandowska. Koniec spekulacji

To bardzo gorący okres dla Anny Lewandowskiej, a przy okazji jej męża - Roberta, ze względu na domniemany...

Będzie tragedia? Probierz powiedział, co szykuje na mecz z Francją

Dla nas - mecz "o nic". Choć niektórzy nazywają go walką o honor. Ostatnie spotkanie reprezentacji Polski na...

Ostatnie newsy