Strona głównaOpinieZbigniew Boniek o występie Samuela Pereiry w Kanale Zero. "Chory człowiek"

Zbigniew Boniek o występie Samuela Pereiry w Kanale Zero. „Chory człowiek”

Były szef TVP Info i były wiceszef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Samuel Pereira wywołał ogólne poruszenie swoim wystąpieniem w Kanale Zero, gdzie przepytywał go Krzysztof Stanowski. O ostrą reakcję na wypowiedzi dziennikarza portugalskiej pochodzenia pokusił się nawet Zbigniew Boniek.

Już sama zapowiedź, iż w Kanale Zero pojawi się Samuel Pereira wzbudziła w odbiorcach złość i zapoczątkowała potężną lawinę krytycznych komentarzy. Jak wiadomo, prawicowy publicysta współtworzył treści, które były mocno podporządkowane bezwzględnie panującemu wówczas PiS-owi.

Oczywiście to właśnie nieobiektywność publicznych mediów była głównym tematem rozmowy Stanowskiego z Pereirą. Właściciel Kanału Zero w pewnym momencie zapytał nawet swojego gościa wprost czy TVP przez osiem lat rządów Prawa i Sprawiedliwości mówiła jedynie prawdę.

– Tak, przedstawialiśmy polski interes, interes narodowy, choć na pewno były rzeczy, które pewnie powinny inaczej wyglądać – odpowiedział Pereira, który zapytany został także o pokazywanie w Telewizji Publicznej czołowych polityków PiS-u w jak najlepszym świetle, przy jednoczesnym szczuciu na opozycję.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

– Nigdy nie znalazłem na antenie TVP nienawiści do Donalda Tuska. Owszem, krytykę za jego działania tak, ale to chyba nie jest zakazane w Polsce? – stwierdził 36-latek.

Zbigniew Boniek obraża Pereirę

Na wywiad Stanowskiego z Pereirą natychmiast zareagował Zbigniew Boniek. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej lubi wdawać się w polemikę w sprawach politycznych. Tym razem były piłkarz m.in. Juventusu mocno uderzył we wczorajszego gościa Kanału Zero.

„Co on pierd….i. Pierwszy raz go słucham. Myślałem, że to kawał skurwys…a. Jest gorzej… Żeby nie było wątpliwości. Chodzi o Samuela P. Chory człowiek. Przełączam na Juve-Udinese” – napisał Boniek na platformie X.

„Zibi” jeszcze do niedawna toczył wojenkę z byłym ministrem edukacji Przemysławem Czarnkiem. Obaj panowie dogryzali sobie w internecie, jednak trzeba przyznać, że tę wymianę zdań wygrał Boniek i to przez nokaut techniczny.

Czytaj także:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Jacek Jaworek odwiedził grób swoich ofiar?! „Data nie była przypadkowa”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ciało ze świeżą raną postrzałową głowy znalezione w piątek Dąbrowie...

Ostatnie newsy