Strona głównaZbliża się koniec kariery Thomasa Müllera. Padła konkretna data

Zbliża się koniec kariery Thomasa Müllera. Padła konkretna data

Thomas Müller to bez wątpienia jedna z największych legend Bayernu Monachium. Wychowanek bawarskiego giganta dobiega jednak do końca kariery.

Müller w pierwszej drużynie Bayernu występuje od lipca 2009 roku. Przez ten czas zdołał rozegrać dla monachijczyków aż 652 mecze, w których strzelił 232 bramki i zanotował 255 asyst. Niewiarygodne liczby.

33-latek może pochwalić się także licznymi sukcesami wraz z Bayernem. Wygrał m.in. 11 mistrzostw Niemiec i dwa Puchary Europy.

Mimo zaawansowanego wieku Müller dalej stanowi o sile „Die Roten”. Wszystko jednak ma swój koniec i według doniesień mediów, Thomas zakończy karierę w połowie 2024 roku, tuż po mistrzostwach Europy.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Müller zawiesi buty na kołku po ME 2024?

„Sport Bild” informuje, że właśnie taki jest plan atakującego reprezentacji Niemiec. Ostatni wielki turniej, a po nim ogłoszenie końca pięknej kariery.

Kontrakt Müllera z Bayernem obowiązuje właśnie do czerwca 2024 roku, więc plany piłkarza wydają się idealnie zgrywać ze sobą.

Müller na europejskim czempionacie, rozgrywanym zresztą w Niemczech, powalczy o koleje trofeum z kadrą. W 2014 roku sięgnął z nią po tytuł mistrzów świata.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy