Strona głównaKobietaRoksana Węgiel poszła na całość. Te zdjęcia nastolatki przyprawiają o duszności

Roksana Węgiel poszła na całość. Te zdjęcia nastolatki przyprawiają o duszności

Nie tylko talent wokalny wyróżnia Roksanę Węgiel, znaną również jako Roxie. 19-letnia dziś artystka wyrosła na przepiękną kobietę. Piszemy o tym, ponieważ jej pierwsze występy oglądaliśmy w telewizji, gdy miała zaledwie 12 lat. Najnowsze zdjęcia Roksany Węgiel robią piorunujące wrażenie. 

Już w 2018 roku młodziutka Roxie Węgiel podbiła serca Polaków swoim niesamowitym głosem. Wygraną w „The Voice Kids”, młodzieżowej Eurowizji w Mińsku, a także dzięki hitowi „Anyone I Want To Be” szturmem wdarła się do rodzimego show-biznesu.

Dziś trudno znaleźć osobę, która nie darzy Roksany Węgiel sympatią. Pięknie śpiewa, wydaje hit za hitem, a jakby tego było mało – bije od niej skromność. Mimo, że zapewne zdaje sobie sprawę, jak wielkiego formatu gwiazdą w skali kraju się stała.

Najnowsze zdjęcia Roxie. Panowie, usiądźcie

Gdy Roksana płynnie przeszła z wieku dziewczęcego do nastoletniego, stała się także obiektem westchnień męskiej części publiczności. Którzy od tej pory byli pod wrażeniem nie tylko jej wokalu oraz stylu bycia, ale i imponującej prezencji.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Urodzona w 2005 roku w podkarpackim Jaśle Roxie lubi uwydatniać swoje atuty. Jak widać, swobodnie pozuje również w bikini. Bez wątpienia rozbudzając w ten sposób wyobraźnię wielu fanów. Poniżej przedstawiamy kilka najnowszych zdjęć Roksany Węgiel. Wszystkie pochodzą z jej profilu na Instagramie.

Roksana Węgiel 2024 w bikini

Roksana Węgiel Taniec z gwiazdami na głowie nogi 2024

Roksana Węgiel 09 06 2024

Roxie Węgiel na siłowni

Roxie Węgiel zdjęcie 9 czerwiec 2024 4

Co Jan Paweł II powiedział o Rydzyku? Po latach te słowa szokują

Ojciec Tadeusz Rydzyk to jedna z najbardziej polaryzujących postaci w Polsce. Założyciel i dyrektor rozgłośni radiowej Radio Maryja...

Będzie tragedia? Probierz powiedział, co szykuje na mecz z Francją

Dla nas - mecz "o nic". Choć niektórzy nazywają go walką o honor. Ostatnie spotkanie reprezentacji Polski na...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Romans? Hiszpańskie media o tym, co robi Lewandowska. Koniec spekulacji

To bardzo gorący okres dla Anny Lewandowskiej, a przy okazji jej męża - Roberta, ze względu na domniemany...

Ostatnie newsy