Zenon Martyniuk skazany. Może trafić do aresztu

Problemy gwiazdora disco polo – Zenka Martyniuka. Dotąd z wymiarem sprawiedliwości walczył przede wszystkim jego syn. Tym jednak razem to sam artysta usłyszał wyrok, w wyniku którego może nawet trafić do aresztu. Mamy nowe informacje na temat sprawy. Czy już w najbliższych dniach do drzwi rodziny Martyniuków zapukają panowie w niebieskich mundurach z nakazem zatrzymania? Zważając na dotychczasowy przebieg sprawy: nie wykluczamy takiego scenariusza. Jaki wyrok dostał Zenon Martyniuk?

Martyniuk jest największą gwiazdą „typowo polskiego” gatunku muzyki rozrywkowej – właściwie – odkąd pamiętamy. Disco polo to gatunek, który białostoczanin niemalże stworzył. A na pewno rozpropagował na niewyobrażalną dziś skalę. Nie bez przyczyny Podlasie nieodłącznie kojarzone jest z tym właśnie „folklorem”. 

Agnieszka Holland pozwie TVP? Jest komentarz prawnika

Coraz głośniejsze są medialne spekulacje o tym, że Agnieszka Holland pozwie TVP. Miałoby do tego dojść w wyniku - zdaniem wielu - bezprawnego wykorzystania...

Anna Lewandowska przerwała milczenie. Jej słowa rozrywają serce

Tak trudnego okresu Anna Lewandowska wraz z małżonkiem nie przechodzili od dawna. Lub też - gdyby się nieco głębiej zastanowić - prawdopodobnie nigdy. Dziś...

Dramat Natalii Szroeder. „Jedno potknięcie wystarczyło, to koniec”

Niezwykle smutna historia krótkiej, acz głośnej kariery Natalii Szroeder. 28-letnia dziś wokalistka (urodziła się w 1995 r.!) bardzo wiele traci. A traci to przez......

POPULARNE DZIŚ: Fernando Santos zmienił zdanie o Polakach. „Czegoś takiego nigdy nie widział”

Dziś przekazujemy jednak informacje, które bynajmniej nie są zabawne, ani przewrotne. Bo przecież takie nierzadko bywają, gdy piszemy o Zenonie Martyniuku. 

Zenek Martyniuk może trafić do aresztu. Został skazany przez Sąd

Syn na przestrzeni ostatnich lat nie tylko – oględnie mówiąc – nie przynosi Zenkowi Martyniukowi chluby. Jego kolejne wybryki media plotkarskie opisują bardzo chętnie. On sam z kolei zdaje się nie zauważać, jak niedojrzałe jest jego postępowanie. Tym razem pośrednio wpakował dodatkowo swojego tatę w problemy prawne. 

Co ciekawe, Zenek Martyniuk po tym, jak został skazany przez Sąd (o czym poinformowała Polska Agencja Prasowa) może nawet zostać doprowadzony do aresztu śledczego. W świetle prawa, po upływie 14 dni od zapadnięcia wyroku – jeżeli skazany go nie wykona – w asyście policji będzie doprowadzony do aresztu śledczego lub… punktu pocztowego.

Oto prawdziwa twarz Lewandowskiego. Hiszpańscy dziennikarze nie bali się tego ujawnić

Tak, bo Zenek Martyniuk za 2-krotne niestawienie się w sądzie w roli świadka w sprawie swojego syna, musi zapłacić 1500 zł grzywny. Jeżeli i o tym „zapomni”, do jego drzwi szybko zapukają panowie w niebieskich mundurach. Warto wiedzieć, że niezapłacona grzywna, jest dziś bardzo szybko zamieniana na karę pozbawienia wolności. Funkcjonariusze albo doprowadzają skazanego na najbliższą pocztę (o ile jest czynna) i pilnują, by ten wypełnił bloczek oraz go opłacił, lub – jeżeli nie ma takiej możliwości – zatrzymują obywatela. I nie ma tu znaczenia, jak znana jest osoba, której sprawa dotyczy. 

Sprawa sądowa Daniela Martyniuka – o co chodzi? [15.09.2023]

  • Daniel Martyniuk nie po raz pierwszy ma problemy z prawem
  • Teraz próbuje uniknąć wyroku za obrażanie jednego z białostockich sędziów
  • Miał to robić m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych
  • To właśnie w tej sprawie miał zeznawać Zenon Martyniuk
  • Panowie walczyli o wyłączenie jawności sprawy, jednak wniosek odrzucono
  • Sprawa została odroczona do połowy października

POLECAMY: To jakieś fatum. Tomasz Komenda szczerze o swojej chorobie: jestem na chemii

Najnowsze artykuły