Strona głównaRozrywkaZmarł Janusz Rewiński. Przyczyna śmierci aktora jest przygnębiająca

Zmarł Janusz Rewiński. Przyczyna śmierci aktora jest przygnębiająca

Polskę obiegła przed momentem bardzo smutna wiadomość. Zmarł Janusz Rewiński – znany i uwielbiany przez większość rodaków aktor, głównie komediowy. Przyczyna jego śmierci jest co najmniej smutna.

Janusz Rewiński już w latach 80. był znanym satyrykiem. W kolejnych latach również wcielał się w role komediowe, już w filmach pełnometrażowych. Bodaj najbardziej znaną z perspektywy współczesnego widza jest „Siara” z filmu „Kiler” oraz „Kilerów 2-óch”.

W ostatnich miesiącach bardzo trudno było się dodzwonić do Janusza Rewińskiego. Było to wręcz niemożliwe. O tym, jaka była przyczyna śmierci ojca, opowiedział jego syn.

Nie żyje Janusz Rewiński: przyczyna śmierci aktora

Jak przekazał mediom syn zmarłego aktora, Jonasz Rewiński „1 czerwca Tata stoczył walkę ze swoim stanem zdrowia. Niestety tym razem nie dał rady”.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Choć nie skonkretyzował, o jaką chorobę chodzi, od razu pojawiły się teorie wysnute na podstawie plotek sprzed kilku miesięcy. Utrudniony kontakt z legendarnym aktorem miał bowiem wynikać z jego problemów alkoholowych.

„Pożegnanie, którego miało nie być. 1 czerwca Tata stoczył walkę ze swoim stanem zdrowia. Niestety tym razem nie dał rady. Przez wiele lat Tata dawał radość i uśmiech nie tylko nam, ale i wszystkim wokół. Teraz świat jest jakby taki sam, ale uśmiechu nagle zabrakło. Janusz Rewiński. Aktor, satyryk, poseł na Sejm I kadencji. W trudnych momentach pocieszał nas, mówiąc 'fokus na pozytyw!’… Ale czy dzisiaj to jeszcze możliwe? Dziękujemy za wszystko. Gdziekolwiek teraz jesteś, mamy nadzieję, że 'mają rozmach’. Buenas noches, Senior Siarra!” – napisał Jonasz Rewiński, syn satyryka.

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Będzie tragedia? Probierz powiedział, co szykuje na mecz z Francją

Dla nas - mecz "o nic". Choć niektórzy nazywają go walką o honor. Ostatnie spotkanie reprezentacji Polski na...

Robert Lewandowski przed Euro 2024: Medal? Trzeba być realistą

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego meczu na Euro 2024 w Niemczech. Reprezentacja Polski w...

Dagmara Kaźmierska w fatalnej sytuacji. Fani współczują i nie mogą uwierzyć

Wakacje w Paryżu, inne egzotyczne wyjazdy, brylowanie w mediach, status "królowej życia". Wszystko to już echa przeszłości. Dziś...

Ostatnie newsy