Znany dziennikarz potwierdza. Rafał Gikiewicz mógł trafić do Bayernu Monachium

Bramkarz Augsburga Rafał Gikiewicz jakiś czas temu wyznał, że miał propozycję transferu z Bayernu Monachium.

Okazuje się, że słowa Gikiewicza są jak najbardziej zgodne z prawdą. Potwierdził to znany dziennikarz Roman Kołtoń w programie „International Level” na kanale „Meczyki.pl”.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Bayern starania o Gikiewicza miał zintensyfikować wiosną 2021 roku. Bawarski gigant szukał wówczas godnego zmiennika Manuela Neuera.

Kołtoń zdradza kulisy

Kołtoń przyznał, że w jego towarzystwie telefon na temat Gikiewicza odebrał Artur Wichniarek, który pośredniczył w przejściu „Gikiego” do Augsburga.

– Przez przypadek byłem świadkiem, jak Artur odebrał telefon od Hasana Salihamidzicia, który stwierdził, że Bayern potrzebuje Gikiewicza. Byłem absolutnie w szoku. To było w Gdańsku przy okazji finału Ligi Europy pomiędzy Villarrealem a Manchesterem United – powiedział Kołtoń.

Gikiewicz ostatecznie pozostał w Augsburgu i jak sam stwierdził później, nie chciał być rezerwowym w Monachium.

35-latek w ostatnim meczu właśnie z Bayernem doznał kontuzji i nie wiadomo, czy zdąży się wykurować na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. Z drugiej strony, nie wiadomo, czy Gikiewicz może liczyć na powołanie od Fernando Santosa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły