KONIECZNIE zrób te 5 rzeczy przed 1-szą randką. Inaczej może być niezręcznie

Pierwsza randka to zawsze niemały stres. Nie tylko dla młokosów, ale i starszych ludzi, którzy na swojej życiowej drodze spotkali już wielu partnerów. Przecież przed każdym spotkaniem wydaje nam się, że to już ta jedyna. Czasami się udaje. Niestety, w wielu przypadkach czar szybko pryska. 

Dziś nie zdradzimy wam, jak zdobyć każdą kobietę / mężczyznę w trakcie jednego spotkania. Postaramy się natomiast pomóc w kwestii tego, jak wypaść możliwie jak najlepiej podczas pierwszej randki. Co robić, czego nie robić? A przede wszystkim: jak do takiego zapoznawczego spotkania z kobietą czy facetem się przygotować:

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

#1 Dobre perfumy

Obraz 1 z 5

Być może dla wielu panów wody toaletowe za 29.99 nieznacznie tylko różnią się od Sauvage, za które trzeba zapłacić już około 350 zł. Ale uwierz - kobieta z klasą dostrzeże (a właściwie poczuje) subtelną różnicę. Również Ty będziesz czuł się znacznie bardziej pewny siebie. Pamiętaj także, by mieć czyste buty, a także czyste i świeże skarpetki oraz oczywiście każdą inną cześć garderoby.PS. dobry zapach zostanie w jej pamięci jeszcze długo po tym, jak wasze drogi się rozejdą.

Kliknij w powyższej galerii zdjęć „Następny” i czytaj opisy zdjęć.

#1 Bądź najlepszą wersją siebie

Co by nie mówić – liczy się pierwsze wrażenia. Gdy umawiasz się z dziewczyną / facetem po raz pierwszy, postaraj się zapaść mu w pamięć jako osoba zadbana (acz nie przesadnie), schludna i interesująca. Poradnik ten jest skierowany głównie do panów, dlatego coś wam zdradzę: my naprawdę lubimy dobre poczucie humoru. 🙂

#2 Higiena, higiena, higiena!

Zanim wybierzesz się do ustalonego miejsca, upewnij się, że – dosłownie – jesteś sterylny/a. Przede wszystkim dokładnie umyj zęby, koniecznie z użyciem płynu do płukania ust oraz nici dentystycznej, dokładnie płucząc. Dobrze się nawodnij i upewnij się, że nie zrazisz potencjalnego partnera / partnerki nieświeżym oddechem. Zwróć również uwagę na paznokcie u dłoni i stóp. Nawet jeżeli dbasz o higienę, w najmniej oczekiwanych momentach możesz zauważyć pod paznokciami ciemny osad przypominający brud. Usunąć!
Pamiętaj także, by mieć czyste buty, a także czyste i świeże skarpetki oraz oczywiście każdą inną cześć garderoby.

#3 Dobra perfumy

Być może dla wielu panów wody toaletowe za 29.99 nieznacznie tylko różnią się od Sauvage, za które trzeba zapłacić już około 350 zł. Ale uwierz – kobieta z klasą dostrzeże (a właściwie poczuje) subtelną różnicę. Również Ty będziesz czuł się znacznie bardziej pewny siebie.

4# Maniery

Większości pań wciąż imponuje „archaiczny” zwyczaj puszczania ich przodem, otwierania i zamykania za nimi drzwi. Czują się wówczas dystyngowane. Bądź zatem szarmancki i sprawiaj wrażenie, że to ty kontrolujesz to, co dzieje się – np. przy stoliku – danego wieczoru. Zdejmuj z partnerki jak najwięcej presji i odpowiedzialności. Wówczas ci zaufa i zacznie czuć się przy tobie bezpieczna.

#5 NAJWAŻNIEJSZE

Nie posiłkuj się importowaną z Zachodu wiedzą z TikToka. Mowa o dziwnej manierze dzielenia rachunku. Jeżeli to ty zaprosiłeś na obiad, kolację czy drinka osobę, która ci się podoba, samodzielne pokryj całość rachunku. W dobrym guście będzie również pozostawienie znaczącego napiwku. Poza tym możesz postać swoją rozmówczynię w niezręcznej sytuacji, gdy na przykład nie będzie miała ze sobą gotówki, ani karty. Jeśli naprawdę Ci zależy, odrobisz tych kilka dyszek. 😉

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły