5 typowych oznak, że ON lub ONA cię zdradza. Zwróć uwagę na te zachowania [TOP5]

Czy moja dziewczyna mnie zdradza? A może czy mój chłopak mnie zdradza? Te pytania internauci nagminnie zadają – a jakże – wujkowi Google! Tak naprawdę – nie posiadając w rękach twardych dowodów – nigdy nie odpowiemy sobie na to pytanie bez choćby cienia wątpliwości. Są jednak poszlaki, które sprawdzają się niemal zawsze. Jak rozpoznać symptomy zdrady? 

Nikt (no, poza nielicznymi wyjątkami) nie lubi być zdradzany. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni od setek lat chcą mieć tę drugą połówkę tylko dla siebie. Niestety jednak; człowiek, jak to człowiek, niekoniecznie jest istotą monogamiczną. Zdrady w związkach się zdarzają, zdarzały i zdarzać się będą. Skąd wiedzieć, kiedy mogą mieć miejsce? 

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

OZNAKA #1 - Nadmierne dbanie o siebie

Obraz 1 z 5

Właściwie każda pani dba o siebie na co dzień. Jeśli jednak pewnego dnia dostrzeżesz, że Twoja ukochana spędza w toalecie czy przy toaletce znacznie więcej czasu, niż zwykle, miej na nią oko. Teoretycznie kobiety malują się wyłącznie dla siebie. W praktyce jednak doskonale zdają sobie sprawę, że zadziornie pomalowane oko rozbudza męskie wyobraźnie. Czujnym być należy zwłaszcza wtedy, gdy partnerka wybiera się gdzieś bez Ciebie.

Aby dowiedzieć się – w zaledwie 5 punktach – jak rozpoznać czy partner / partnerka prawdopodobnie ma kogoś na boku, czy może jednak nie, naciśnij w galerii wyżej Następny ► i czytaj opisy pod poszczególnymi zdjęciami. Teraz wiesz więcej!

Jak rozpoznać, że chłopak lub dziewczyna zdradza?

Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo jest nakryć kogoś na zdradzie. Nie zawsze bowiem ci, którzy wykonują tak zwany skok w bok chcą zakańczać swój poprzedni, tudzież obecny związek. Kochają przecież swojego stałego partnera, a powodów zdrady mogą być dziesiątki. Dlatego też kochankowie – mniej lub bardziej skutecznie – się maskują.

Nietrudno przecież sobie wyobrazić, jak niezręczną i nieprzyjemną sytuacją jest zostanie nakrytym w niedwuznacznej sytuacji z kimś innym przez własną dziewczynę czy chłopaka. Głos grzęźnie w gardle, chciałoby się coś tłumaczyć, ale w sumie… co? Lepiej tego nie róbcie! Powyższa galeria jest też dobrym poradnikiem dla grzeszników, którzy nie chcą dać się złapać. Pamiętajcie tylko: karma wraca. 😉

Oznaki, że on / ona zdradza:

  • Traci tobą zainteresowanie
  • Z nienaturalnym wręcz poświęceniem strzeże swojego telefonu
  • Coraz częściej unika zbliżeń w łóżku
  • Zmienia się z dnia na dzień
  • Spędza w toalecie znacznie więcej czasu, niż zwykle

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły