Strona głównaRozrywkaAnna Lewandowska chce odejść od Roberta? "Zaczyna jej szkodzić"

Anna Lewandowska chce odejść od Roberta? „Zaczyna jej szkodzić”

Gęsta atmosfera tworzy się nie tylko wokół samego Roberta Lewandowskiego. Napastnik reprezentacji Polski oraz FC Barcelony przeżywa w swoim życiu bardzo trudny okres. Co na to Anna Lewandowska – wieloletnia partnerka piłkarskiego gwiazdora? Hiszpańskie media aż huczą od plotek. 

Jedna z najpopularniejszych polskich WAGs – Anna Lewandowska – odwróci się od swojego wieloletniego partnera? W mediach na Półwyspie Iberyjskim mnożą się spekulacje.

W dodatku poparte są one argumentami, z którymi – na dobrą sprawę – trudno dyskutować. W ostatnich miesiącach, a właściwie już na przestrzeni ostatniego roku, Robert Lewandowski jest na celowniku zarówno kibiców polskich, hiszpańskich, jak wszelkich sportowych publicystów. Nie tylko w Polsce i Hiszpanii – na całym świecie.

Opłakane położenie Roberta Lewandowskiego. Jak zareaguje Anna?

Choć jeszcze kilka lat temu trudno byłoby w to uwierzyć, dziś relacje Lewandowskich – jeśli wierzyć egzotycznym tabloidom – wyglądają naprawdę nie najlepiej. Nawet mimo faktu, iż sportowa para dorobiła się wspólnie dwójki dzieci.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Anna Lewandowska jest pochłonięta swoimi biznesami oraz kontraktami reklamowymi. Podobnie zresztą jak Robert. Z tym, że jego postawa sportowa w ostatnim okresie jest fatalna. Za ostatni mecz został oceniony najgorzej z całej drużyny – wraz z İlkayem Gündoğanem.

A miał przecież być najjaśniej błyszczącą gwiazdą FC Barcelony. Niestety – zawodzi na całej linii. Tak sympatyków w Polsce, jak i – przede wszystkim – w Katalonii.

„Lewy” jako spadająca gwiazda

Wiele wskazuje na to, że już za rok, może dwa, pozycja Roberta Lewandowskiego nawet w reprezentacji Polski nie będzie zbyt pewna. Zawodnik ewidentnie nie jest sobą, a władze Barcelony dają coraz śmielsze sygnały ku temu, że chętnie pozbyłyby się Polaka. Spada nie tylko jego forma, ale i wizerunek w oczach milionów fanów sportu na całym świecie. Co by nie mówić, jego postawa nie wpływa również pozytywnie na samodzielną już biznesową Anię.

Anna Lewandowska… Cóż. Jej oschłe w ostatnim okresie relacje z mężem media plotkarkie opisują od wielu miesięcy, a nawet kilku lat. Czy Anna może odejść od Roberta, gdy ten zawiesi buty na kołku? Jak najbardziej. Albowiem więcej kapitału w kolejnych latach mogłaby zbić na ciekawostkach na jego temat, zamieszczanych chociażby w autorskich książkach, czy też na swoim mocno rozwiniętym już – przy pomocy Roberta – biznesie.

Lewandowska oferuje m.in. plany treningowe, catering, odżywki dla sportowców czy fit przekąski. Działa zarówno na rynku polskim, jak i hiszpańskim oraz niemieckim (gdzie przez wiele poprzednich lat grał Robert – najpierw w Dortmundzie, później w Monachium).

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy