Cezary Pazura otrzymał 350 tys. zł za reklamę szczepionek? Żona aktora odpowiada

Cezary Pazura w ostatnich miesiącach angażował się w kampanię społeczną zachęcającą Polaków do szczepienia się przeciwko Covid-19. W sieci szybko pojawiły się plotki, że znany aktor za użyczenie swojego wizerunku otrzymał ogromne wynagrodzenie. Miało ono opiewać na 350 tys. zł. Żona aktora, a zarazem jego menedżerka – Edyta Pazura – stanowczo zaprzecza.

Cezary Pazura zachęcał do szczepień – kampania rządowa

W styczniu ruszyła kolejna kampania rządowa pod hasłem #SzczepimySię. Najbardziej rozpoznawalną postacią, jaka pojawiła się w spotach, był Cezary Pazura. Już wówczas aktora dosięgnęły nienawistne komentarze i sugestie, jakoby na udział w kampanii zdecydował się z chciwości.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Nie tylko anonimowi internauci, ale i niektóre portale plotkarskie sugerowały, że artysta za udział w kampanii społecznej otrzymał wynagrodzenie, i to niemałe.

Czy Cezary Pazura zarobił na reklamowaniu szczepionek?

Przede wszystkim – co zauważa Edyta Pazura – była to kampania społeczna, a nie reklamowa. Stąd też aktor nie otrzymał za udział w niej wynagrodzenia. Zaangażowanie się w nią było zatem gestem dobrej woli.

Temat w pewnym momencie stał się jednak na tyle nośny, że dziennikarze pewnych portali plotkarskich podchwycili go. Szybko udało się przekonać setki tysięcy internautów, że znany m.in. z 13 posterunku czy Kilera aktor „obłowił się” na kampanii.

Rząd zapłacił Cezaremu Pazurze 350 tys. zł? Menedżerka aktora odpowiada

Rewelacje jednego z najpopularniejszych portali plotkarskich skomentowała Edyta Pazura. Prywatnie jest ona małżonką Cezarego Pazury. Zawodowo zaś – zajmuje się jego menagmentem. – Portal ten pisał do mnie z zapytaniem kilka dni temu i odpisałam im, że to nieprawda. Wczoraj zostały przesłane wszystkie materiały w tej sprawie do Mecenasa Ślusarka. Jednej z osób zostaną postawione zarzuty prokuratorskie – zapowiedziała Pazura.

Jak dodała: – Takie plotki tworzone są przez portale oraz osoby przeciwne szczepieniom, aby podważyć ich wiarygodność. To jest kampania społeczna, a nie reklamowa.

Statystyki szczepień w Polsce (na dzień 8 czerwca 2021)

Mimo, że wielu stara się zniechęcać Polaków do szczepień, do tej pory w Polsce wykonano już 22 340 624 szczepień. W pełni zaszczepionych jest 8 368 827 Polaków – podaje Medonet. Dokładne dane nt. liczby zaszczepionych obywateli Polski na 8 czerwca 2021 r.:

  • Ogółem: 22 340 624
  • Pierwsza dawka: 14 690 217
  • Dwie dawki: 7 650 407
  • W pełni zaszczepieni: 8 368 827
  • Ostatnia doba: 193 313

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły