Gessler znowu to zrobiła! Poszło o jej „20-letnią sylwetkę”

W ostatnim czasie Magda Gessler nie próżnuje w mediach społecznościowych. Pisaliśmy już o ostatnim starciu gwiazdy TVN z jedną z fanek, którą wielokrotnie obraziła, nazywając m.in. pasożytem i zazdrosną żmiją. 

Gdy opisaliśmy sytuację, w której Magda Gessler stwierdziła, że ma sylwetkę 20-latki, obrażając przy okazji jedną z internautek, nasi Czytelnicy byli zdumieni. Aktorka „Kuchennych rewolucji” nieco się wówczas zagalopowała.

Gessler znów w akcji. Tym razem sprzedaje sposób na idealną sylwetkę

Nie minął nawet tydzień, a prowadząca Kuchenne rewolucje wróciła do tematu. Tym jednak razem nie odpowiedziała na zaczepny komentarz, a… zamieściła post sponsorowany. Dla niezorientowanych: zapłaciła Facebookowi, by jej wpis dotarł do jak najszerszego grona osób. Stwierdziła w rzeczonym wpisie, że fani często pytają ją, jak osiągnęła tak świetną sylwetkę.

– Odchudzona Magda Gessler to połączenie miłości do życia i… – tutaj restauratorka wymieniła nazwę magicznego produktu, który chce sprzedać swoim fanom i fankom.

Magda Gessler sylwetka listopad 2022 news

Tradycyjnie gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaznacza, że dziś jest ostatni dzień, by kupić produkt w korzystnej cenie. Ewidentnie wraz z lekką metamorfozą fizyczną, gwiazdę TVN nawiedziła również mentalna. Zachowuje się bowiem zupełnie inaczej, niż chociażby rok temu. Coraz częściej wchodzi w utarczki słowne z fanami. Ponadto – na to wygląda – kreuje się na autorytet w dziedzinie odchudzania.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx