Kobieta Tomasza Komendy ujawnia, co się z nim stało! Na co wydał pieniądze z odszkodowania?

Kilka lat temu sprawą Tomasza Komendy żyła cała Polska. Mężczyzna niesłusznie skazany na dożywocie za zabójstwo nastolatki wyszedł z więzienia z wyrokiem uniewinniającym.

Komenda za kratami przesiedział 18 lat, a łącznie jego wyrok opiewał na 25. Po opuszczeniu zakładu karnego mężczyzna stał się wręcz celebrytą, z którym każdy chce zrobić wywiad i zaprosić go wszędzie.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Tragiczny los Komendy poruszył Polaków i podniósł dyskusję na temat sądownictwa w naszym kraju. Po wyjściu z więzienia Komenda znalazł pracę i próbował normalnie żyć.

Komenda zostawił ukochaną i dziecko

Komenda już na wolności poznał swoją przyszłą narzeczoną Annę, która w grudniu 2020 roku urodziła mu syna Filipa.

Mężczyzna oświadczył się wybrance na premierze filmu o nim samym pod tytułem „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. W jego postać wcielił się tam aktor Piotr Trojan. Obraz ten spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widzów.

Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, bowiem Tomasz postanowił odejść od rodziny.

Kobieta przyznała, że Komenda zostawił ją i zerwał wszelki kontakt. – Skupiam się na moich synach. Walczyłam o ten związek, ale teraz mam inne priorytety – wyznała Anna Walter.

Anna nie powiedziała, dlaczego Tomasz postanowił opuścić ją i dziecko.

13 milionów złotych odszkodowania

Odsiadkę na pewno w jakimś stopniu osłodziło mu otrzymane od państwa odszkodowanie w wysokości 13 milionów złotych, na które jednak musiał trochę poczekać. Tak ogromna suma ustawiła go już do końca życia.

Dzisiaj Komenda jest niemalże nieuchwytny. Nikt nie wie, co robi, gdzie mieszka i na co wydaje miliony z odszkodowania. W mediach krążyły historie, że pieniądze wydawał na narkotyki i źle się prowadził, jednak to pozostaje jedynie w sferze plotek i domysłów.

Najnowsze artykuły