Maciej Dowbor chciał to zrobić po zwolnieniu matki. Powstrzymała go Katarzyna Dowbor

Już minął prawie miesiąc od zwolnienia Katarzyny Dowbor w Polsatu. Dziennikarka w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o kulisach jej odejścia z „Nasz nowy dom”. Okazuje się, że jej syn Maciek Dowbor chciał stanąć w obronie matki.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z lubianego programu telewizji Polsat wywołało niemałą aferę. Widzowie byli oburzeni postawą nowego dyrektora programowego. Ich zdaniem ciężko wyobrazić sobie show bez prowadzącej, którą darzyli dużą sympatią.

NIE PRZEGAP!

Brak postów do wyświetlenia

Transformacje w Polsacie trwają, nie wszystkim podoba się wizja Edwarda Miszczaka. Największe emocje wzbudzają zmiany kadrowe. Roszady w „Twoja twarz brzmi znajomo” również były głośno omawiane. Pożegnanie Katarzyny Skrzyneckiej, która była związana od początku z programem spotkało się z krytyką internautów.

Jak Maciek Dowbor zareagował na zwolnienie jego matki?

Oliwy do ognia dolał Piotr Gąsowski, który odszedł z programu po zwolnieniu jego koleżanki. Widzowie nie są zadowoleni, kolejną sprawą, która wywołała sporo emocji było zrezygnowanie z emisji „Tańca z gwiazdami” jesienią.

Jednak najgłośniejszą zmianą było zwolnienie Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom”. Teraz program poprowadzi Ela Romanowska, widzowie nie krytykują aktorki, jednak zdaniem większości nie dorówna ona swojej poprzedniczce.

Katarzyna Dowbor w wywiadzie z Super Expressem opowiedziała o kulisach swojego zwolnienia. Zdradziła też, jak jej dzieci zareagowały na tę wiadomość. Dziennikarka otrzymała pełne wsparcie od swoich pociech.

Niektórzy zastanawiali się nad losem Macieja Dowbora. Syn Katarzyny Dowbor też pracuje w Polsacie. Okazuje się, że mężczyzna myślał o odejściu z telewizji, jedna jego matka wybiła mu z głowy tę myśl.

– Absolutnie zabroniłam mu. Powiedziałam: „Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program. Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała – wyjawiła dziennikarka.

Myślicie, że dobrze postąpiła?

Najnowsze artykuły